Відбулась первинна акредитаційна експертиза підготовки студентів галузі знань 0306 “Менеджмент і адміністрування” напряму підготовки 6.030601 “Менеджмент” освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”

Відповідно до п.4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та професійних училищах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. №978 “Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах”, від 30 грудня 2016 року № 1187 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти”, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2019 року за №726-л, експертна комісія у складі:

Голова комісії: Ґудзь Петро Васильович – завідувач кафедри менеджменту Запорізького національного технічного університету, доктор економічних наук, професор.

Член комісії: Тарасюк Галина Миколаївна – завідувач кафедри менеджменту і туризму Житомирського державного технологічного університету, доктор технічних наук, професор.

безпосередньо у навчальному закладі в період з 12 червня по 14 червня 2019 року розглянула подану Чорноморським національним університетом імені Петра Могили акредитаційну справу та провела акредитаційну експертизу підготовки студентів галузі знань 0306 “Менеджмент і адміністрування” напряму підготовки 6.030601 “Менеджмент” освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” у Чорноморському національному університету імені Петра Могили.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України про результати первинної акредитаційної експертизи підготовки студентів галузі знань 0306 “Менеджмент і адміністрування” напряму підготовки 6.030601 “Менеджмент” освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” у ЧНУ ім. Петра Могили”