Урочиста церемонія вручення дипломів магістрів

3 березня 2018 року у Чорноморському національному університеті імені П. Могили відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів. В Університеті вручення дипломів магістрам – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи.

Це одночасно і радісна, і сумна подія. Радісна від того, що перед молодими талановитими людьми відкриваються нові життєві обрії. А сумна, тому що важко прощатися з тими, до кого встигли звикнути, кого встигли полюбити.

Побажаємо випускникам Факультету комп’ютерни наук успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття!!!!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).