Урочиста церемонія вручення дипломів магістрів

3 березня 2018 року у Чорноморському національному університеті імені П. Могили відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів. В Університеті вручення дипломів магістрам – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи.

Це одночасно і радісна, і сумна подія. Радісна від того, що перед молодими талановитими людьми відкриваються нові життєві обрії. А сумна, тому що важко прощатися з тими, до кого встигли звикнути, кого встигли полюбити.

Побажаємо випускникам Факультету комп’ютерни наук успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття!!!!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики