У січні 1997 року було проведено першу конференцію «Могилянські читання» в ЧНУ імені Петра Могили

Щорічно в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки, проходять офіційні заходи, присвячені святу, повна назва якого Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Ця назва несе в собі головну мету самого свята. Його створили для того, щоб людство цілком усвідомило користь наукових досліджень та розробок.

З метою оприлюднення власних наукових результатів викладачами за сприяння співробітників науково-дослідної частини проводиться значна кількість університетських конференцій, семінарів, наукових зібрань. Переважна їх більшість включається до загальноукраїнських переліків, а деякі отримують міжнародний статус.

Мета конференції «Могилянські читання» – надати можливість викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із суспільних, природничих, гуманітарних, комп’ютерних і технічних наук, права та публічного управління.

У 1997 перша наукова конференція «Могилянські читання» була  присвячена 400-річчю Петра Могили і мала відповідну назву «Петро Могила – видатний український просвітитель і релігійний діяч».

Нині традиція святкування Всесвітнього дня науки триває і кожного року ЧНУ імені Петра Могили організовує конференції для студентів та викладачів з нової теми. Конференція передбачає роботу за секціями:

охорона здоров’я. Соціальна робота;

– освіта та суспільні науки;

– гуманітарні науки;

– природничі науки;

– комп’ютерні науки;

– технічні науки;

– право;

– публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.