У січні 1997 року було проведено першу конференцію «Могилянські читання» в ЧНУ імені Петра Могили

Щорічно в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки, проходять офіційні заходи, присвячені святу, повна назва якого Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Ця назва несе в собі головну мету самого свята. Його створили для того, щоб людство цілком усвідомило користь наукових досліджень та розробок.

З метою оприлюднення власних наукових результатів викладачами за сприяння співробітників науково-дослідної частини проводиться значна кількість університетських конференцій, семінарів, наукових зібрань. Переважна їх більшість включається до загальноукраїнських переліків, а деякі отримують міжнародний статус.

Мета конференції «Могилянські читання» – надати можливість викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із суспільних, природничих, гуманітарних, комп’ютерних і технічних наук, права та публічного управління.

У 1997 перша наукова конференція «Могилянські читання» була  присвячена 400-річчю Петра Могили і мала відповідну назву «Петро Могила – видатний український просвітитель і релігійний діяч».

Нині традиція святкування Всесвітнього дня науки триває і кожного року ЧНУ імені Петра Могили організовує конференції для студентів та викладачів з нової теми. Конференція передбачає роботу за секціями:

охорона здоров’я. Соціальна робота;

– освіта та суспільні науки;

– гуманітарні науки;

– природничі науки;

– комп’ютерні науки;

– технічні науки;

– право;

– публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили