У Миколаєві відбудеться семінар для прокурорів, суддів, слідчих та правників, присвячений застосуванню механізмів відновного правосуддя щодо неповнолітніх


11 травня 2017 в місті Миколаїв Фундація DeJuRe спільно з Генеральною прокуратурою України, прокуратурою Миколаївської області та представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проведуть семінар

щодо впровадження та застосування механізму відновного правосуддя щодо неповнолітніх, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення. До участі в семінарі запрошено представників центрів надання правової допомоги, місцевих прокуратур, судів, та слідчих органів.

Під час семінару відбудеться обговорення положень Кримінального процесуального кодексу України, які передбачають заходи, альтернативні засудженню та позбавленню волі, за скоєні неповнолітніми кримінальні правопорушення. Учасники семінару матимуть нагоду дізнатись про зарубіжний досвід застосування механізмів відновного правосуддя та можливості впровадження їх в Україні.

Проведення семінару є початком реалізації пілотного проекту з використання медіації в кримінальних справах за участю неповнолітніх у Миколаївській області.

Представники ЗМІ запрошуються на відкриття та матимуть можливість поспілкуватися із учасниками семінару в форматі брифінгу під час реєстрації.

Учасники заходу:

Тарас Дунас – прокурор Миколаївської області

Володимир Чепурний – заступник начальника управління ювенальної юстиції Генеральної прокуратури України;

Олександр Білоус – перший заступник прокурора Миколаївської області;

Андро Гігаурі – експерт Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з питань правосуддя щодо дітей;

Руслана Сірман – керівник проектів в питань захисту прав дитини Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Ірина Шиба – Фундація DeJuRe

Місце: Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Дата: 11 травня 2017 року

Час: з 9:30 до 10:00 – реєстрація, 10:00 – 10:20 – відкриття.

Акредитація ЗМІ відбувається через електронну пошту dejure.foundation@gmail.com або за телефоном: Василь Пехньо, +38 (093) 525-01-60.

Довідка

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в усій своїй діяльності відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль до охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися. Більше інформації про ЮНІСЕФ та роботу з дітьми: www.unicef.org/ukraine Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у Twitter та Facebook.

Фундація DeJuRe є громадською організацією, яка займається утвердженням верховенства права в Україні. З грудня 2016 року Фундація у партнерстві з Міністерством юстиції України та за підтримки ЮНІСЕФ здійснює реалізацію проекту «Створення міжвідомчої Координаційної ради з питань правосуддя для дітей (ICCJC)». Створення такої платформи передбачає діалог для формування комплексної державної політики з питань дитячого правосуддя. Фундація DeJuRe є ГО-членом Реанімаційного Пакету Реформ. Сайт: www.dejure.foundation, FB – www.facebook.com/dejurefoundation.

o71TWZI-Z1E