У ЧНУ імені Петра Могили відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності «Соціальна робота».

22 лютого 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся успішний захист магістерських робіт студентів спеціальності «Соціальна робота» Навчально-наукового інституту публічного управління і адміністрування.

Головою екзаменаційної комісії став Директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської МР Сергій Василенко.

Всі роботи висвітлюють актуальну нині проблематику:

• Аутріч соціальна робота з ВПО;
  • Формування здорового способу життя підлітків;
  • Арт-терапевтична робота з дітьми ВПО;
  • Соціально-психологічна адаптація українських біженців у Північній Рейн-Вестафалія;
  • Міждержавне соціальне партнерство Німеччини та України під час російської агресії;
  • Лялькотерапія в роботі з дітьми, які пережили травмуючі події;
  • Розвиток благодійності в м. Миколаєві (XIX-XXст.) як основа соціального захисту населення;
  • Деонтологіяна культура майбутніх соціальних працівників;
  • Супервізія в подоланні кризових станів соціальних працівників.

Вітаємо магістрів з підкоренням чергової вершини! Бажаємо міцного здоров’я, професійного зростання, миру та злагоди!