У ЧНУ імені Петра Могили стартував Тиждень кар’єри 2021 «Могилянський ProfiStart»


Стартував Тиждень кар’єри 2021 «Могилянський ProfiStart» ЧНУ імені Петра Могили. 19 квітня в приміщенні Вченої ради відбулось відкриття Тижня кар’єри в онлайн-форматі. До заходу приєднались старшокласники, студенти, випускники, роботодавці та всі інші зацікавлені учасники.

Вітальним словом захід відкрили ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко та перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталія Іщенко.

«Я дуже рада, коли ми проводимо такі зустрічі в форматі дискусії і маємо майданчик для того, щоб почути всіх: і наших роботодавців, і наших студентів, щоб врахувати їхні рекомендації. Зі свого боку ми робимо все, що від нас залежить, щоб освіта в нашому університеті була максимально якісною та сучасною», – зазначила Наталія Михайлівна.

Також до вітального слова долучились перший заступник міського голови Віталій Луков та заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості Алпєєва Людмила Григорівна.

Начальник навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Могилянки, Людмила Опанасенко, презентувала заходи Тижня кар’єри, які будуть відбуватися з 19 по 23 квітня.

Після цього було розпочато панельну дискусію, виступити на якій міг кожен охочий учасник. Обговорювали три блоки питань, які стосувалися реальних перспектив для молоді, роботи під час карантину та образу ідеального фахівця.

Так, було розглянуто питання конкурентоспроможності миколаївської молоді, пропозиції  державного та приватного секторів для розвитку потенціалу молоді, а також визначали, які фахівці затребувані в миколаївському регіоні зараз і які нові професії можуть з’явитися найближчим часом.

До обговорення в панельній дискусії були запрошені як представники державних структур, так і приватного сектору, серед них: Миколаївська облдержадміністрація, ГУ ДПС у Миколаївській області, Миколаївська міськрада, ТОВ СП «НІБУЛОН», GeekForLessInc., Mykolaiv IT Cluster, GlobalLogic, Briolight та ін.

Обговорюючи питання роботи в умовах карантину, визначались, які фахівці будуть найбільш затребувані в умовах пандемії, що треба знати і вміти, щоб заробляти в цей час і як зміниться ринок праці через 5 років. Завдяки таким зустрічам абітурієнти та студенти також можуть дізнатися яким бачать роботодавці свого ідеального співробітника, де компанії шукають співробітників тощо. Отриману інформацію (сучасні тенденції, побажання роботодавців та випускників) використовує й університет при створенні та внесені змін до освітніх програм.

У другій половині понеділка розпочались тренінги з проєктування кар’єри від психолога Анни Демірполат  та практичного психолога, профорієнтолога   Вікторії Осипової, а також тренінг «Від ідеї до Стартапу» від заступника управляючого Інноваційного кластеру RinoHub Дмитра Кранковського.

Протягом тижня планують проводити цілу низку тренінгів, майстер-класів та зустрічей-мотиваторів. Більше про них можна дізнатися тут.

Події та оголошення


червня
7
Запрошуємо школярів до літньої школи лідерства

7-18 червня у ЧНУ імені Петра Могили для школярів 11-13 років буде проводитись Літня Школа Лідерства. У ігровій та інтерактивних формах будуть проводитись заняття з лідерства, комунікації, тайм-менеджменту, основ створення власної справи та підприємництва. Познайомитись з більш детальною інформацією щодо Літньої Школи Лідерства можна …

травня
11
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до вебінарів (11-14 травня)

З 11 травня чекаємо колег на вебінарах, які пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо ( за окремим посиланням), після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії …

липня
5
Запрошуємо студентів до участі у VII конкурсі соціального проєкту “Scholarship в Україні”

Чим привабливий проєкт для молоді “Scholarship в Україні” надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш – проєкт не дозволить своїм учасникам …