У ЧНУ імені Петра Могили розпочалось навчання для фахівців ІРЦ від фулбрайтівського професора Мелінди Доктер


25 січня в ЧНУ імені Петра Могили пройшов 1-й модуль з навчального курсу для фахівців Миколаєва та Миколаївської області  на тему: «Кращі практики та стратегії викладання для учнів з особливими освітніми потребами в закладах освіти. Надання підтримки учням інклюзивної форми навчання (Базові положення та інструменти АВА-терапії (прикладний аналіз поведінки) у роботі з дітьми та підлітками з ООП)».

Викладає його Мелінда Доктер (доктор пед. наук., сертифікований поведінковий аналітик, директор та клінічний доцент Програми з сертифікації поведінкових аналітиків, Університет Лойоли Мерімаунт, Лос-Анджелес, Каліфорнія, США).

Курс організовано кафедрою Соціальної роботи разом с Науковим дослідно-практичним центром з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили.

Зазначений курс розрахований на фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, психологів, дефектологів, асистентів вчителів, асистентів вихователів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами (ООП), які мають розлади аутистичного спектра, порушеннями сенсомоторного розвитку та різні поведінкові розлади.

Мета навчання: засвоєння фахівцями базових інструментів АВА-терапії, апробація у власній практиці роботи з дітьми з ООП, навчання процедурі використовування засвоєних технік у повсякденній педагогічній діяльності.

Захід відвідали близько 70 людей. Попереду ще три модульних заняття та виїзні тренінги в м. Вознесенськ ще для одної групи фахівців з Миколаївської області.

«Це навчання, якого для фахівців ІРЦ ще не було в нашій області. Фулбрайтівський професор, що проводить заняття, – це найвищого світового рівня фахівець. Наш Науковий центр з інклюзії справді є точкою змін у цьому напрямі в області!», – зазначає Наталія Сараєва, представник Наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …