У ЧНУ імені Петра Могили розпочалось навчання для фахівців ІРЦ від фулбрайтівського професора Мелінди Доктер


25 січня в ЧНУ імені Петра Могили пройшов 1-й модуль з навчального курсу для фахівців Миколаєва та Миколаївської області  на тему: «Кращі практики та стратегії викладання для учнів з особливими освітніми потребами в закладах освіти. Надання підтримки учням інклюзивної форми навчання (Базові положення та інструменти АВА-терапії (прикладний аналіз поведінки) у роботі з дітьми та підлітками з ООП)».

Викладає його Мелінда Доктер (доктор пед. наук., сертифікований поведінковий аналітик, директор та клінічний доцент Програми з сертифікації поведінкових аналітиків, Університет Лойоли Мерімаунт, Лос-Анджелес, Каліфорнія, США).

Курс організовано кафедрою Соціальної роботи разом с Науковим дослідно-практичним центром з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили.

Зазначений курс розрахований на фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, психологів, дефектологів, асистентів вчителів, асистентів вихователів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами (ООП), які мають розлади аутистичного спектра, порушеннями сенсомоторного розвитку та різні поведінкові розлади.

Мета навчання: засвоєння фахівцями базових інструментів АВА-терапії, апробація у власній практиці роботи з дітьми з ООП, навчання процедурі використовування засвоєних технік у повсякденній педагогічній діяльності.

Захід відвідали близько 70 людей. Попереду ще три модульних заняття та виїзні тренінги в м. Вознесенськ ще для одної групи фахівців з Миколаївської області.

«Це навчання, якого для фахівців ІРЦ ще не було в нашій області. Фулбрайтівський професор, що проводить заняття, – це найвищого світового рівня фахівець. Наш Науковий центр з інклюзії справді є точкою змін у цьому напрямі в області!», – зазначає Наталія Сараєва, представник Наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут