У ЧНУ імені Петра Могили розпочала роботу «Рада із забезпечення якості вищої освіти»

У ЧНУ імені  Петра Могили розпочала свою роботу «Рада із забезпечення якості вищої освіти». Рада є дорадчо-консультаційним органом, який надає рекомендації до стратегії, процесів і тактик направлених на забезпечення якості освіти в ЧНУ. Засідання ради проводяться відкрито, і на них можуть бути запрошені як учасники академічної спільноти університету, так і сторонні особи.

До складу ради ввійшли перший проректор  Наталія Іщенко (голова ради), начальник навчально-методичного відділу Сергій  Шкірчак, декан ФКН Анжела Бойко, директор бібліотеки  Анна Петроченко,  викладачі університету, а також   представники студентського самоврядування, які доєдналися до роботи ради через платформу Zoom.

Перше засідання, яке проходило у  змішаному форматі, відбулось 15 лютого 2021 року. Головним питанням на ньому стала зміна формату опитувань студентів щодо якості системи освіти, перехід з паперового анкетування на змішане (частина питань будуть онлайн).