У ЧНУ ім. Петра Могили розпочала свою роботу Літня Академія НАТО


7 серпня, в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили, відкрили Літню Академію НАТО «Україна-НАТО: узгоджене партнерство для впевненої інтеграції». Захід організовано Центром міжнародної безпеки за підтримки Центру інформації та документації НАТО та ЧНУ ім. Петра Могили.

Мета проєкту — об’єднати зусилля міжнародних та українських експертів, а також студентської молоді для сприяння взаєморозумінню поточного стану та напрямків співробітництва між НАТО та Україною в контексті євроатлантичного середовища безпеки; а також розробити практичні рекомендації щодо зміцнення євроатлантичної єдності зусиллями як членів Альянсу, так і держав – кандидатів.

Захід почався зі вступної промови організаторів: ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименка, директора  Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбори Маронкової та Валерія Кравченко, директора ДМГО «Центр міжнародної безпеки».

У заході взяли участь близько п’ятдесяти учасників з різних областей південної та центральної  України. Щоб потрапити в «академію» студенти – учасники мали написати мотиваційний лист англійською мовою  та надіслати його в Центр Міжнародної Безпеки. Переможці конкурсу були запрошені в академію. Під час заходу студенти отримають більше інформації про інструменти партнерства Україна — НАТО.

Варто зазначити, що Літня академія НАТО «Україна – НАТО: узгоджене партнерство для забезпеченої інтеграції», проходить саме у Миколаєві, Миколаївській області, задля того, щоб привернути увагу до специфіки цього місця. Наш регіон, розташований у південній частині України, має вихід до Чорного моря. А сам Миколаїв має певні специфічні проблеми: низький рівень розвитку громадянського суспільства, недостатню обізнаність з питаннями євроатлантичної інтеграції України, недовіру до діяльності НУО, екологічні проблеми. Всі ці проблеми загрожують стабільності України та можуть бути подолані за участю наших західних союзників.

Захід триватиме два дні. Його учасники матимуть змогу відвідати експертну сесію, і дізнатись як саме взаємодіє Україна і НАТО. Також, на воркшопах, відбудуться рольові ігри, такі як: симуляція засідання Північноатлантичної ради та симуляція розбудови суспільства і нації.

фото1.jpg

фото2.jpg

фото3.jpg

фото4.jpg

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут