Тренінг «Особливості фінансової діяльності холдингової компанії»

15 листопада в рамках ХХ Всеукраїнської науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2017» у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили було проведено фаховий тренінг зі студентами 3 та 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» на тему «Особливості фінансової діяльності холдингової компанії» під керівництвом к.е.н., доцента Тетяни Анатоліївни Конєвої.

цкцкп

Під час тренінгу студенти:

• ознайомилися із історією виникнення, основними принципами функціонування холдингових компаній;
  • дослідили особливості формування фінансових ресурсів, активів, фінансових результатів холдингової компанії, а також підприємств, що входять до складу холдингу;
  • на основі фінансової звітності однієї з відомих холдингових компаній України було здійснено розрахунок та аналіз показників фінансового стану підприємств холдингу; визначено роль заборгованості з внутрішніх розрахунків у фінансуванні досліджуваних суб’єктів господарювання.

цкпцкр

Вітаємо! Бажаємо студентам факультету економічних наук спеціальності «Фінанси і кредит» подальших звершень у навчанні та науковій роботі!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77