Тренінг «Особливості фінансової діяльності холдингової компанії»

15 листопада в рамках ХХ Всеукраїнської науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2017» у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили було проведено фаховий тренінг зі студентами 3 та 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» на тему «Особливості фінансової діяльності холдингової компанії» під керівництвом к.е.н., доцента Тетяни Анатоліївни Конєвої.

цкцкп

Під час тренінгу студенти:

• ознайомилися із історією виникнення, основними принципами функціонування холдингових компаній;
  • дослідили особливості формування фінансових ресурсів, активів, фінансових результатів холдингової компанії, а також підприємств, що входять до складу холдингу;
  • на основі фінансової звітності однієї з відомих холдингових компаній України було здійснено розрахунок та аналіз показників фінансового стану підприємств холдингу; визначено роль заборгованості з внутрішніх розрахунків у фінансуванні досліджуваних суб’єктів господарювання.

цкпцкр

Вітаємо! Бажаємо студентам факультету економічних наук спеціальності «Фінанси і кредит» подальших звершень у навчанні та науковій роботі!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.