Тренінг «Особливості фінансової діяльності холдингової компанії»

15 листопада в рамках ХХ Всеукраїнської науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2017» у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили було проведено фаховий тренінг зі студентами 3 та 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» на тему «Особливості фінансової діяльності холдингової компанії» під керівництвом к.е.н., доцента Тетяни Анатоліївни Конєвої.

цкцкп

Під час тренінгу студенти:

• ознайомилися із історією виникнення, основними принципами функціонування холдингових компаній;
  • дослідили особливості формування фінансових ресурсів, активів, фінансових результатів холдингової компанії, а також підприємств, що входять до складу холдингу;
  • на основі фінансової звітності однієї з відомих холдингових компаній України було здійснено розрахунок та аналіз показників фінансового стану підприємств холдингу; визначено роль заборгованості з внутрішніх розрахунків у фінансуванні досліджуваних суб’єктів господарювання.

цкпцкр

Вітаємо! Бажаємо студентам факультету економічних наук спеціальності «Фінанси і кредит» подальших звершень у навчанні та науковій роботі!