Тренінг із фактчекінгу для студентів ЧНУ ім. Петра Могили

Усі ми добре знайомі з тим, як політики знають, вміють та практикують виголошувати промови, з безліччю фактів, цифр та статистики. Але, якщо добре розібратися, то половина не збігається з дійсністю. А маніпулювати суспільством за допомогою таких промов дуже легко.

Проблема в тому, що люди не хочуть або не знають як перевірити ці дані. Саме тому у студентів-журналістів була гарна можливість дізнатися більше про фактечкінг, який неодмінно допоможе їм підтвердити або спростувати важливі заяви політиків і не тільки.

Почути не тільки на теорії, а й побачити на практиці основи та особливості фактчекінгу мали можливість усі охочі 28 вересня у читальній залі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Зацікавлював студентів Олександр Гороховський – засновник проекту FactCheck-Ukraine.

Зі своїми лекціями про регіональний фактчекінг Олександр подорожує по всій Україні. У Миколаєві організувати захід йому допомогли Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили та активісти громадської організації «СД Платформа».

Протягом чотирьох годин учасники тренінгу уважно слухали лекцію, а після просто «засипали» спікера питаннями. Усі слухачі лекції отримали сертифікати.

22184918_923204404495295_1661322331_n 22192776_923204407828628_1709720044_n

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.