Тренінг із фактчекінгу для студентів ЧНУ ім. Петра Могили

Усі ми добре знайомі з тим, як політики знають, вміють та практикують виголошувати промови, з безліччю фактів, цифр та статистики. Але, якщо добре розібратися, то половина не збігається з дійсністю. А маніпулювати суспільством за допомогою таких промов дуже легко.

Проблема в тому, що люди не хочуть або не знають як перевірити ці дані. Саме тому у студентів-журналістів була гарна можливість дізнатися більше про фактечкінг, який неодмінно допоможе їм підтвердити або спростувати важливі заяви політиків і не тільки.

Почути не тільки на теорії, а й побачити на практиці основи та особливості фактчекінгу мали можливість усі охочі 28 вересня у читальній залі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Зацікавлював студентів Олександр Гороховський – засновник проекту FactCheck-Ukraine.

Зі своїми лекціями про регіональний фактчекінг Олександр подорожує по всій Україні. У Миколаєві організувати захід йому допомогли Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили та активісти громадської організації «СД Платформа».

Протягом чотирьох годин учасники тренінгу уважно слухали лекцію, а після просто «засипали» спікера питаннями. Усі слухачі лекції отримали сертифікати.

22184918_923204404495295_1661322331_n 22192776_923204407828628_1709720044_n

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”