Тренінг із фактчекінгу для студентів ЧНУ ім. Петра Могили

Усі ми добре знайомі з тим, як політики знають, вміють та практикують виголошувати промови, з безліччю фактів, цифр та статистики. Але, якщо добре розібратися, то половина не збігається з дійсністю. А маніпулювати суспільством за допомогою таких промов дуже легко.

Проблема в тому, що люди не хочуть або не знають як перевірити ці дані. Саме тому у студентів-журналістів була гарна можливість дізнатися більше про фактечкінг, який неодмінно допоможе їм підтвердити або спростувати важливі заяви політиків і не тільки.

Почути не тільки на теорії, а й побачити на практиці основи та особливості фактчекінгу мали можливість усі охочі 28 вересня у читальній залі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Зацікавлював студентів Олександр Гороховський – засновник проекту FactCheck-Ukraine.

Зі своїми лекціями про регіональний фактчекінг Олександр подорожує по всій Україні. У Миколаєві організувати захід йому допомогли Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили та активісти громадської організації «СД Платформа».

Протягом чотирьох годин учасники тренінгу уважно слухали лекцію, а після просто «засипали» спікера питаннями. Усі слухачі лекції отримали сертифікати.

22184918_923204404495295_1661322331_n 22192776_923204407828628_1709720044_n

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.