Тести для профорієнтації


Профорієнтація або професійна орієнтація – це серія заходів, спрямованих на підготовку до вибору професії, з урахуванням всіх здібностей і бажань особи. Якщо ви не знаєте, яку професію чи спеціальність обрати, не обов’язково закінчувати курси та відвідувати багатогодинні семінари з цієї тематики. Визначити свої побажання і можливості можна швидко та безкоштовно за допомогою тестів.

Профорієнтаційна анкета

Профорієнтаційна анкета складається з 27 запитань. Головна її мета –   визначення орієнтирів, цілей твоєї праці: ти орієнтуєшся на себе, команду чи результат.

Тест «Що підходить саме тобі?»

Тест містить 20 запитань, які орієнтовані на визначення схильностей людини. Тут можна дізнатися, що підходить саме тобі: робота з людьми, програмування чи написання музики.

Опитувальник професійних нахилів

Його створив литовський психолог Йовайші. Тест допомагає виявити талант до того чи іншого виду професійної діяльності, які він поділив за тематичними напрямками: мистецтво, техніка, робота з людьми, розумова та фізична праця. Опитувальник містить 24 запитання.

Тест на визначення професійного типу особистості

Допоможе визначити, яка спеціальність підходить найбільше. Складений на основі тестів Голланда та Йовайші. Містить 30 запитань.

Визначення типу майбутньої професії

Методику розробив російський психолог Євгеній Клімов. Він виділяє 5 типів особистості. Цей тест класифікує професійні інтереси особистості й на основі цього встановлює приблизну галузь майбутньої професії. Відповіді на 30 запитань тесту займуть приблизно п’ять хвилин.

Карта інтересів

Це модифікована методика радянського педагога Голомштока. Він визначив 23 основні професійні сфери та об’єднав їх у групи: медицина, мистецтво, педагогіка, військова справа та інші. Особливість методики полягає у виявленні схильності до певних галузей знань. Тест містить 96 легких запитань (приблизно 15 хвилин).

Тест Голланда

Джон Голланд – американський учений, професор психології. Згідно з його теорією більшість людей належать до одного із шести типів особистості. Для кожного типу підходять певні професії. Голланд розробив тест із 240 запитань. Проходження тесту триває в середньому 25 хвилин.

Джерело

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …