Студентський гурток “Soft power”


СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ГУРТОК «Soft power»
Кафедри соціології та політології

Чорноморського національного університету
імені Петра Могили

 

Гурток започатковано у жовтні 2021 року як добровільне об’єднання студентів, зацікавлених у поглибленому вивченні політичної ситуації в Україні та світі, основ національної та інформаційної безпеки.

ЗАВДАННЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО ГУРТКА:

 • сприяння в підготовці кваліфікованих кадрів з соціології, політології та національної безпеки;
 • організація науково-дослідної роботи студентів;
 • створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів;
 • залучення студентів до участі в наукових конференціях, семінарах, форумах, конкурсах та інших науково-дослідних і просвітницьких заходах;
 • сприяння участі студентів у міжнародних проєктах, програмах навчання і стажування за кордоном;
 • апробація результатів науково-дослідної роботи студентів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;
 • проведення тематичних тренінгів для студентів для професійного розвитку;
 • налагодження зв’язків з іншими студентськими науковими організаціями, об’єднаннями, установами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях.

Тематика наукових досліджень гуртка:

 • основи медіаграмотності громадян як важливий фактор політики інформаційної безпеки держави;
 • особливості формування сучасної політичної мови;
 • політика і етика;
 • пропаганда і контрпропаганда;
 • регіональна політика в Україні (на прикладі Миколаївщини);
 • глобальні виміри сучасної політики безпеки.

Також під час роботи гуртка студенти вивчають особливості написання та оформлення курсових та випускових робіт. Крім наукової роботи, формат гуртка передбачає зустрічі та тренінги із відомими практиками, громадськими діячами, діяльність яких пов’язана із соціо-політичними питаннями та проблемами національної безпеки.

У процесі науково-дослідної роботи гуртка «Soft power» студенти готують аналітичні записки щодо обраної тематики дослідження, виступають із науковими доповідями на засіданнях гуртка, проводять соціологічні дослідження, беруть участь у студентських наукових конкурсах, конференціях, олімпіадах тощо. Також результати своїх досліджень публікують у наукових збірниках.

Діяльність науково-практичного гуртка спрямована на активізацію наукової діяльності студентів, формування навичок роботи в команді та зростання рівня професійного розвитку, вміння вести дискусію та публічно висловлювати свою думку тощо.

Керівник гуртка – Лушагіна Тетяна Вікторівна, к.політ.н., в.о. доцента б.в.з. кафедри соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили.

Організація діяльності наукового студентського гуртка здійснюється відповідно до річного плану роботи, а засідання проводяться один раз на місяць з обговоренням підсумків наукових робіт.

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …

липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …