Студенти Могилянки долучилися до Всеукраїнського заняття з медіаграмотності «Не віррр – перевіррр!»


1 березня працівники Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького долучилися до Всеукраїнського заняття з медіаграмотності «Не віррр – перевіррр!», організованого міжнародною організації IREX in Ukraine в рамках проекту «Вивчай та розрізняй» за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine та British Embassy Kyiv.

Мета заняття – навчитись критично мислити та вміти розрізняти правдиву інформацію від фейкової чи маніпулятивної. Особливої актуальності такі навички набувають в періоди передвиборчих кампаній.

Учасниками заходу стали молоді користувачі бібліотеки: учні Миколаївського спеціального навчально-виховного комплексу для дітей зі зниженим зором та студенти Чорноморського національного університету ім. П. Могили.

Всеукраїнське одночасне заняття «Не віррр-перевіррр» почалося через пряму трансляцію з привітання посла США та представників Посольства Великої Британії і Міністерства освіти та науки з Американського Дому в Києві.

Протягом години учасники події виконували всі запропоновані вправи, працювали в групах та долучалися до дискусії. Щоб зробити відповідальний вибір, на який не будуть впливати популістичні лозунги, який буде базуватись на повному дослідженні питання, фактах і раціональних аргументах, тренувалися на котиках)) Під час практичної вправи в малих групах присутні спробували себе у ролі політичних технологів і придумували агітаційні гасла для їхнього кандидата в президенти у вигаданій країні Мурляндії.

Цей захід проходив одночасно в багатьох містах країни. Загалом до всеукраїнської акції приєдналися 7900 учасників з 24 областей України. Нам дуже сподобалось відчувати себе єдиною командою!

2 березня заняття з пошуку фактів пройшло для учнів Програми малих стипендій з вивчення англійської мови «English Access Microscholarship Program». Частину заняття було проведено англійською мовою тими учнями Програми, що пройшли реєстрацію та отримали статус координатора всеукраїнської акції. Присутні навчалися розрізняти факти та судження, розпізнавати політичну джинсу, фейки і маніпуляції з фото та заголовками.

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …