Студенти Могилянки долучилися до Всеукраїнського заняття з медіаграмотності «Не віррр – перевіррр!»


1 березня працівники Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького долучилися до Всеукраїнського заняття з медіаграмотності «Не віррр – перевіррр!», організованого міжнародною організації IREX in Ukraine в рамках проекту «Вивчай та розрізняй» за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine та British Embassy Kyiv.

Мета заняття – навчитись критично мислити та вміти розрізняти правдиву інформацію від фейкової чи маніпулятивної. Особливої актуальності такі навички набувають в періоди передвиборчих кампаній.

Учасниками заходу стали молоді користувачі бібліотеки: учні Миколаївського спеціального навчально-виховного комплексу для дітей зі зниженим зором та студенти Чорноморського національного університету ім. П. Могили.

Всеукраїнське одночасне заняття «Не віррр-перевіррр» почалося через пряму трансляцію з привітання посла США та представників Посольства Великої Британії і Міністерства освіти та науки з Американського Дому в Києві.

Протягом години учасники події виконували всі запропоновані вправи, працювали в групах та долучалися до дискусії. Щоб зробити відповідальний вибір, на який не будуть впливати популістичні лозунги, який буде базуватись на повному дослідженні питання, фактах і раціональних аргументах, тренувалися на котиках)) Під час практичної вправи в малих групах присутні спробували себе у ролі політичних технологів і придумували агітаційні гасла для їхнього кандидата в президенти у вигаданій країні Мурляндії.

Цей захід проходив одночасно в багатьох містах країни. Загалом до всеукраїнської акції приєдналися 7900 учасників з 24 областей України. Нам дуже сподобалось відчувати себе єдиною командою!

2 березня заняття з пошуку фактів пройшло для учнів Програми малих стипендій з вивчення англійської мови «English Access Microscholarship Program». Частину заняття було проведено англійською мовою тими учнями Програми, що пройшли реєстрацію та отримали статус координатора всеукраїнської акції. Присутні навчалися розрізняти факти та судження, розпізнавати політичну джинсу, фейки і маніпуляції з фото та заголовками.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …