Студенти-фінансисти відвідали відоме миколаївське підприємство та дізнались основні правила ефективної роботи компанії


Зустрічі з успішними, харизматичними керівниками провідних компаній Миколаєва в рамках навчального процесу є однією з основ підготовки кваліфікованих та успішних фахівців в «Могилянці». 20 квітня студенти 4-го курсу спеціальності «Фінанси» мали можливість познайомитись із Сергієм Степаненком – керівником миколаївської філії ТОВ «Техніка і технології». Спеціалізація підприємства охоплює виробництво сільськогосподарської та комунальної техніки, продаж сільгосптехніки та консалтинг у сільськогосподарському виробництві.

Спілкування із Сергієм Степаненком надало студентам ЧНУ можливість поповнити свої знання новою неординарною інформацією та окреслити власні плани щодо майбутнього кар’єрного розвитку. Підходи до організації корпоративної роботи та формування сприятливої для зростання кожного працівника компанії корпоративної культури видалися як студентам, так і викладачам вартими уваги, оскільки працівники компанії наочно продемонстрували їх ефективність.

Серед найбільш цікавих нововведень відзначимо наступні:

Настінний менеджмент. У відділені можна побачити мотиваційні гасла, які нагадують працівникам про те, що вони виконують важливу справу, їх роботу цінують і поважають, а головне – кожен крок веде до успіху особистого та колективного!


Наочна організація документообігу. Обмін паперами здійснюється за допомогою звичайної скляної шафи з наклеєними назвами різних відділів на її секторах. Такий підхід максимально пришвидшує процес підписання документів та допомагає зекономити час.

Оптимізація робочого простору. Кабінет керівника філії займає приблизно 10 м2. Сергій Степаненко наочно доводить, що для ефективного управління структурою немає потреби у великому особистому кабінеті – робочий простір має слугувати рівною мірою на благо усіх працівників!


Корпоративна бібліотека бізнес-літератури. Читання таких книг – обов’язковий елемент корпоративної культури на підприємстві.

Візуалізація стратегічного плану. Керівник складає план заходів і стратегічних дій на поточний рік, який оприлюднюється на стенді в коридорі офісу компанії. Навпроти кожного заходу проставляється відмітка про досягнення наміченого. Маючи роботу керівника як взірець, співробітники компанії складають власні плани, беруть на себе обов’язки по виконанню різнопланових задач, та поєднують свої зусилля заради спільних досягнень.

Використання різних методик та технічних прийомів у роботі. Наприклад, у компанії нещодавно пройшов чемпіонат з восьмипальцевого друку. Така технологія роботи за комп’ютером дозволяє вивільнити час на створення корисних речей.

Організація відпочинку. В офісі є міні-спортивний зал, який надає можливість працівникам відпочити і уникнути  розумового та емоційного перевантаження.

Студенти «Могилянки» були приємно вражені, побачивши настільки вдалий відхід від традиційних методів управління. Перегляд концепту відносин «керівник-підлеглий» у контексті реструктуризації як робочого простору, так і відносин всередині колективу, дає підстави сподіватися на те що вище перелічені підходи будуть популяризовані та поступово впроваджені на більшості підприємствах. У свою чергу, майбутні випускники нашого університету також матимуть змогу застосовувати отримані знання на практиці та робити власний внесок у розбудову національного виробництва.

Події та оголошення


травня
28
Нова серія вебінарів Web of Science російською мовою!

Шановні колеги та усі охочі! Clarivate Analytics запрошує вас з 28 по 31 травня 2018 року взяти участь у черговій серії вебінарів про можливості платформи Web of Science російською мовою! Долучайтеся до спільноти вчених, які мають доступ до провідних міжнародних видань …

травня
24
Відкрита лекція композитора Л.О.Грабовського

24 травня о 10:30 (11-312 ауд. відбудеться відкрита лекція композитора Л.О.Грабовського «Феномен київського музичного авангарду в контексті культури шісдесятників». Леонід Грабовський – український композитор, один з представників композиторської групи «Київський авангард». Викладав у Київській консерваторії, працював композитором у сфері кіно …

травня
19
День науки в Україні!

Шановні науковці, дослідники, колеги, співробітники ЧНУ імені Петра Могили! 19 травня 2018 року Україна відзначає День Науки! Ми щиро вітаємо вас з цим святом! Зичимо добробуту, натхнення, корисних відкриттів, успіхів у дослідженнях, переможних звершень! Ми пишаємося вашими здобутками на благо …