Стартувала XXV Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція «Могилянські читання – 2022″


У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили 10 листопада 2022 року стартувала XXV Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція «Могилянські читання – 2022: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти».

Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку.

Вступним словом конференцію розпочав ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, акцентуючи увагу на незламності та відважності миколаївських науковців.

Гостем зустрічі став Миколаївський міський голова та колишній випускник Могилянки Олександр Сєнкевич:

«Наставник та науковець впливає на становлення індивіда більше за батьків. Саме на університет покладається велика відповідальність у допомозі визначення громадської позиції. Хочеться подякувати кожному з вас за сумлінну працю, щоденний внесок у розвиток нашої науки та українського суспільства».

Також Олександр Сєнкевич нагородив почесними грамотами Миколаївської міської ради викладачів та співробітників університету за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значні досягнення в навчально-виховній та науково-дослідній роботі та з нагоди Міжнародного дня науки.

Міський голова разом із ректором Могилянки Леонідом Клименко вручили співробітникам ЧНУ імені Петра Могили грамоти Департамента освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за добросовісне, відповідальне ставлення до виконання функціональних обов’язків, високий професіоналізм, вагомі досягнення в роботі та з нагоди Всесвітнього дня науки.

В. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили Алла Коваль окреслила особливості проведення цьогорічних «Могилянських читань» та подякувала за невпинну роботу кожного науковця.

Перший проректор Могилянки Юрій Котляр розказав присутнім детальніше про історію Миколаєва: воєнний аспект ХІХ – ХХІ століть.

Нагадуємо, що триватиме конференція протягом 7 – 11 листопада в межах дев’яти секцій та 21 підсекції.