СЕРІЯ МАЙСТЕР-КЛАСІВ ПО ANDROID ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЧНУ ІМ. П. МОГИЛИ У МИКОЛАЄВІ

MobiDev в Миколаєві спільно з Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили запускає серію майстер-класів у напрямку Android для студентів факультету. Працювати з хлопцями буде один з провідних Android Developer’ов НАШОЇ компанії – Aндрей Михайлов.

Зовсім недавно, на літній конференції MobiDev PRO, він ділився своїм досвідом на тему: “Котлін навіть краще, ніж Swift для Android” (. Див відео нижче)

Протягом 3 тижнів пройде 3-майстер класу, на яких учасники познайомляться з платформою Android. Заняття будуть являти собою не просто ряд прикладних задач, присвячених основам роботи з платформою, це відмінна можливість для учасників дізнатися про потоку процесу розробки в IT-компанії, задати питання та отримати рекомендації фахівця. Можливо, заняття допоможуть визначитися з вибором напрямку для подальшої роботи;)

Стартуємо 26 жовтня, дві наступних майстер-класу пройдуть вже в листопаді – 2 і 9.
Час – 15.30
При собі необхідно мати ноутбук.
Інформацію про проведення МК можна дізнатися в деканаті комп’ютерного факультету або написавши на електронну пошту – a.pakhomova@mobidev.biz