САВАРІНА ІРИНА ПЕТРІВНА


кандидат економічних наук,
в.о. доцента (б.в.з.) кафедри менеджменту факультету

 економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

 

Стаж педагогічної діяльності Ірини Петрівни становить 14 років.

Посідала посади асистента кафедри економічного аналізу і аудиту, в.о. заступника декана обліково-фінансового факультету з наукової роботи Миколаївського НАУ. Є переможцем обласного конкурсу робіт молодих учених Миколаївської області у номінації «Економічні науки» (2012 р.).

Викладає навчальні дисципліни: «Крос-культурний менеджмент», «Управління змінами», «Публічне управління», Тренінг-курс: HR-менеджмент».

Захист дисертації

2013 р. – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Тема дисертації: «Трансформація та удосконалення орендних відносин сільськогосподарських формувань».

Коло наукових інтересів: ефективність управління суб’єктів господарювання, резерви покращення економічних результатів діяльності підприємств, удосконалення структури управління сучасного підприємства, підвищення рівня розвитку підприємницьких формувань, крос-культурний менеджмент, управління змінами.

Має більше 30 наукових праць за фаховим спрямуванням. Співавтор навчального посібника. Є автором розділів колективних монографій та співавтором патента України на корисну модель. Постійно керує науковою роботою студентів, здійснює керівництво постійно діючим студентським науковим гуртком кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства». Надає наукове консультування підприємствам.

 

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …