Результати опитування студентів спеціальності «Соціальна робота» щодо рівня організації дистанційного навчання в ЧНУ імені Петра Могили

Нещодавно Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили проводила  анонімне онлайн-опитування про рівень організації дистанційного навчання за своєю спеціальністю, щоб об’єктивно оцінити ситуацію.

Пропонуємо ознайомитися з результатами відповідей, які набрали найбільшу кількість голосів:

Чи всі викладачі, які у Вас викладають, забезпечили дистанційні курси?

• ТАК – 88%
  • НІ – 12 %

Як змінився обсяг завдань під час дистанційного навчання?

• ЗБІЛЬШИВСЯ – 88%
  • НЕ ЗМІНИВСЯ – 12%
  • ЗМЕНШИВСЯ – 0%

Які програми або цифрові сервіси для дистанційного навчання для вас найбільш зручні?

• MOODLE – 92%
  • ZOOM – 32%
  • VIBER – 11%
  • E-MAIL – 11%

Чи зручна у користуванні платформа MOODLE для дистанційного навчання?

• ТАК – 84%
  • ЧАСТКОВО – 16%

Чи задоволені Ви оцінюванням в межах дистанційного навчання?

• ТАК – 16%
  • ПЕРЕВАЖНО ТАК – 56%
  • ПЕРЕВАЖНО НІ – 20%
  • НІ – 8%

Що саме Вам подобається в дистанційному навчанні?

• домашні комфортні для мене умови навчання – 68%
  • самостійно обираю зручний для мене час навчання – 72%
  • самостійно обираю темп навчання – 40%
  • самостійно обираю кількість часу, необхідного на виконання завдання – 48%

Що саме Вас не влаштовує у дистанційному навчанні?

• знизився рівень мотивації до навчання – 48%
  • бракує “живого” спілкування з викладачами та одногрупниками – 48%
  • не зрозумію критерії оцінювання виконаних завдань – 44%

Наскільки Ви дотримуєтеся академічної доброчесності під час виконання завдань в умовах дистанційного навчання (неприпустимість списування та плагіату, необхідність вказувати джерела інформації, які використовуються тощо) (1- не дотримуюся, 4- повністю дотримуюся).

• 1 – 0%;
  • 2 – 20%;
  • 3 – 52%;
  • 4- 28%.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили запевнила, що ретельно проаналізувала результати онлайн-опитування і обговорила проблемні моменти, які студенти зазначили у відкритому питанні.

Надалі вирішили:

1. Продовжити термін виконання та завантаження завдань до Moodle на +5 днів у зв’язку з тим, що було багато повідомлень про велику кількість завдань, малу кількість часу для їх виконання і т.д.
  2. Створити гугл-форму для пропозицій і зауважень (форма анонімна!).
  3. Провести неформальний захід із живим спілкуванням для всіх студентів спеціальності після закінчення карантину.

Зберігайте спокій та дбайте про своє здоров’я!

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили