Регіональний акселератор GCIP на базі ЧНУ імені Петра Могили оголошує другу хвилю конкурсу стартап-проєктів, спрямованих на запровадження «чистих» технологій


Регіональний акселератор GCIP у Миколаївській області проводить свою роботу на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 

Перша хвиля конкурсу стартап-проєктів завершилася 8 вересня 2021 року, до фіналу дійшли 8 команд із різними розробками. Переможцями стали команда MedLED (Олександр Беліков, старший викладач кафедри Автоматизації та КІТ ЧНУ імені Петра Могили), що посіла І місце, та Cyber Stich (Тетяна Гекова, студентка 6 курсу спеціальності Автоматизації та КІТ ЧНУ імені Петра Могили), яка посіла ІІ місце.

 

У тебе є стартап і ти мрієш перетворити його на стабільний бізнес, однак, тобі бракує досвіду? Де знайти ментора та як не викинути купу грошей на незрозумілих “коучів”? Як зацікавити інвестора?

Регіональний акселератор дасть відповіді на важливі для тебе запитання! За короткий період часу вас із командою навчать, допоможуть удосконалити продукт та вивести на якісно новий рівень. А ще ви отримуєте чимало хороших знайомств.

Бери участь у конкурсі, проходь навчання та отримай можливість фінансової підтримки своєї ідеї!

«Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» (GCIP Ukraine) є частиною глобальної ініціативи, спрямованої на просування інноваційних технологій та створення екосистеми підтримки інноваційного підприємництва. З січня 2019 року ЮНІДО за підтримки ГЕФ розпочало впровадження Проекту в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством екології та природних ресурсів України та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою. Проект відповідає пріоритетам національної політики України та ГЕФ.

 

Хто та як може подати заявку?

Заявки приймаються з 1 жовтня по 10 листопада 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сторінці проекту на сайті університету або за посиланням.

 

Обмеження до стартапів, які пропонуються для участі в конкурсі:

Стартап-проєкти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Інноваційна розробка може представляти собою продукт або технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект. Стартап-проєкти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації вже існуючих підприємств.

Регіональний акселератор GCIP для інновацій,

технологій та стартапів у Миколаївській області

м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10

Контакти:

Координатор проекту – к.т.н. Анна Алексєєва

Асистент проекту – Діана Крисінська

 +380977325864

 reg.gcip.mykolayiv@gmail.com

 Бізнес Академія Регіонального акселератора GCIP