«Радіаційна та екологічна безпека: ризики, стандарти, управління»: у ЧНУ відбулася конференція молодих учених

26 квітня у приміщенні вченої ради відбулася Всеукраїнська конференція молодих учених, студентів, аспірантів «Радіаційна та екологічна безпека: ризики, стандарти, управління».

Конференцію проведено з нагоди вшанування 32-ї річниці трагедії на ЧАЕС. У заході взяли участь завідувач кафедри якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки (ЯСТЕБ, Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ  імені Петра Могили, доктор біологічних наук, професор Людмила Григор’єва та керівник Науково-дослідного інституту радіаційної та техногенно-екологічної безпеки, професор кафедри якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки (ЯСТЕБ), Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ  імені Петра Могили, доктор біологічних наук, професор Юрій Томілін.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Ризики виникнення радіаційних та екологічних комунальних аварій; Управління ризиком техногенних аварій; Радіобіологічні, радіоекологічні та медичні наслідки аварії на ЧАЕС ; Сучасні радіоекологічні проблеми територій та радіаційний захист населення; Стандартизація радіаційної та екологічної безпеки; Нові методи радіобіологічних і радіоекологічних досліджень; Радіаційний та радіоекологічний моніторинг; Цивільний захист населення при техногенних аваріях; Радіобіологічна і радіоекологічна освіта; Екологічний менеджмент і екологічний аудит на потенційно небезпечних об’єктах і територіях; Медико-соціальні аспекти управління процесами безпечної життєдіяльності населення України; Медико-соціальна реабілітація та соціальний захист людей, постраждалих при надзвичайних ситуаціях Управління безпекою і якістю Європейські стандарти якості і безпеки життя та діяльності людини.

Розпочалася конференція із вшанування пам’яті загиблих, ліквідаторів аварії, пожежників хвилиною мовчання.

Юрій Андрійович Томілін зазначив, що на сьогодні єдиним джерелом захисту від викиду радіації є своєчасне  оповіщення населення і вживання йодовмісних речовин.

Під час конференції відбулося обговорення перспектив і ризиків атомної енергетики, причин трагічних наслідків аварії на ЧАЕС, небезпечного використання людських ресурсів при способах погашення ядерної енергії, прояву мужності та героїзму  пожежників, вертолітників, медичних працівників, військовослужбовців та інших категорій громадян під час приборкання некерованої атомної енергії.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.