Фахівці Кабінету активно долучаються до розробки та впровадження соціально-орієнтованих проєктів.
У 2024 р. на базі Кабінету проведено низку тренінгових занять, занять з використанням арттехнік, навчальних сесій для підготовки фасилітаторів у рамках міжнародного проєкту «Надання послуг з психосоціальної підтримки у Миколаївській та Херсонській областях», який реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції. Тренери: Л. Захарова, Н. Ференс. Координатори проєкту: Л. Опанасенко, О. Дроботун.
9 квітня 2024 року до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітала делегація Міжнародної організації з міграції (МОМ) на чолі з Генеральною директоркою МОМ Емі Поуп. До складу делегації також входили Манфред Профазі, регіональний директор МОМ, Алессія Скіавон, голова Представництва МОМ в Україні, Теута Граждані, голова Офісу підтримки України, Афсар Хан, регіональний менеджер МОМ на півдні України, Роман Андрюшко, керівник регіонального офісу МОМ.
Л. Захарова та Л. Опанасенко взяли активну участь у розробці заявки проекту Erasmus+ Capacity Building Project in Higher Education, поданої консорціумом українських вишів за координації Університету Адама Міцкевича в Познані (січень 2024 р.). До консорціуму увійшли: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Національний університет «Львівська політехніка», Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Маріупольський державний університет.
1 липня 2024 р. у рамках проекту «Підтримка професійної спроможності фахівців соціальної сфери для захисту дітей в Одеській, Дніпропетровській та Миколаївській областях в умовах війни» спільно з ГО «Здорове суспільство», ГО Ресурсний центр та UHF психологами Кабінету Л. Захаровою та Л. Опанасенко проведено круглий стіл для фахівців соціономічної сфери практик (лікарів, психологів, соціальних працівників, педагогів, бібліотекарів Миколаївської громади). Загальною метою проєкту є: підтримка ментального здоров’я населення України та протидія насильству.
17.05.2024 р. досвід проєктної діяльності співробітників Кабінету був презентований Л. Опанасенко під час роботи форуму «Психологічна допомога студентам закладів вищої освіти України: об’єднання зусиль та пошук ресурсів». Організатори заходу: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Асоціація психологів вищої школи України. Тема доповіді: «Роль партнерства у діяльності психологічних служб».