Проєктна діяльність


Центр активно долучається до розробки та упровадження соціально-орієнтованих проєктів.

26 березня 2021 р. відбулося відкриття проєкту Громадського бюджету м. Миколаєва, спрямованого на сприяння соціалізації та працевлаштування молоді з інвалідністю «Миколаїв – місто можливостей». У заході взяли участь: Л. П. Клименко – ректор ЧНУ імені Петра Могили, Г. Л. Норд – директор ННІПО ЧНУ імені Петра Могили, С. М. Бондаренко – директор Міського територіального центру соціального обслуговування, Л. Г. Алпєєва – заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості, І. К. Чекарь – директор Миколаївського відділення фонду соціального захисту інвалідів, Н. А. Сараєва та О. В. Партенадзе – автори проєкту, психологи-практики, волонтери проекту, молодь з інвалідністю, яка проживає в м. Миколаєві, їхні батьки, студенти університету. У межах проєкту на базі університету проводяться тренінги, майстер-класи, психологічні ігри, групи психологічної підтримки, заняття хенд-мейд майстерні для молоді з інвалідністю. Завершення проекту: грудень 2021 р.

У листопаді 2021 р. Центр координує реалізацію проекту Громадського бюджету м. Миколаєва «Мотиваційні тренінги для школярів «Чи є життя без лихослів’я», «Медіаграмотність», «Булінг», «Знайди себе», організовуючи та проводячи інтерактивні лекції для учнів 8-11 класів шкіл міста. Проєктом передбачено охоплення 1200 Миколаївських школярів.

Центр активно долучається до розробки та реалізації соціально-орієнтованих проєктів. Упродовж 2022 р. фахівці Центру взяли участь у наступних міжнародних проєктах:

  • «Психічне здоров’я учасників підрозділів територіальної оборони та їхніх сімей в умовах неспровокованої російської агресії проти України» / за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні (Л. А. Опанасенко – співкоординатор проєкту);
  • «Підвищення доступності охорони здоров’я та підвищення медичної та соціальної допомоги» / за сприяння Міністерства іноземних справ Республіки Польща, Polska Pomoc, Caritas Diecezji Warszawsko-PraskiejАсоціації професійного розвитку психологів та психотерапевтів в Україні (А. В. Деркач –психолог проєкту).

Робоча поїздка психологині Центру А. В. Деркач до Польщі в рамках проєкту