Психологічне здоров’я – це стан благополуччя, який дає можливість людині відчувати себе добре, жити повноцінним життям та реалізовувати свій потенціал.
Протягом 18 – 26 квітня в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили тривав тиждень психології до Всеукраїнського дня психолога!
Колектив навчально-методичного кабінету соціально-психологічної допомоги, професійному розвитку та сприяння працевлаштуванню спільно з колегами та партнерами організував різноманітні заходи для студентів, викладачів та співробітників нашого університету.
У четвер, 18 квітня 2024 року, у ЧНУ відбувся захід «Ментальне здоров’я молоді», метою якого є популяризація серед молоді відповідального ставлення до свого ментального здоров’я, покращення їхнього психоемоційного стану та опанування базовими навичками першої психологічної допомоги. Модератором тренінгу виступила регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Миколаївській області Руслана Омелянчук.
У рамках заходу учасники взяли участь в обговоренні різних способів збереження / відновлення власного психоемоційного стану, долучилися до артактивності «Що є вашим джерелом сили?», інтерактивного івенту «Стежка ментального здоров’я» та тематичного опитування «Ментальне здоровʼя – це…».
22 квітня 2024 року тривала робота круглого столу «Практична психологія у закладі вищої освіти на сучасному етапі», організований Асоціацією психологів вищої школи України.
Модераторами заходу виступили Людмила Колісник, кандидат психологічних наук, практичний психолог, старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету; заступник голови АПВШУ, член Ради правління НПА України та Марина Складановська, доктор філософії, доцент кафедри філософії, керівниця психологічної служби ІНН «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», член НПА України, член Правління АПВШУ.
Завідувачка Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Людмила Опанасенко виступила з доповіддю «Психологічна допомога у ЗВО: етичні ти екологічні аспекти».
23 квітня 2024 року відбулася інформаційна сесія для студентів і співробітників нашого університету «Насильство – це злочин», яку провели фахівчині Інтегрованого центру комплексної підтримки BRAVE&SAFE Тетяна Ємельянова та Юлія Смаровоз.
До заходу долучилися студенти-психологи (магістри, які навчаються за освітньою програмою “Сімейна психологія з основами психотерапії“) нашого університету.
У п’ятницю, 26 квітня, відбулася презентація авторської трансформаційної гри практичного психолога Дарії Буй «Є сенс».
За словами розробниці, саме така гра наштовхує на певні сенси, допомагає побачити в собі щось нове, знайти місце для думок, пошуку, натхнення.
Наприкінці зустрічі авторка подарувала завідувачці кабінету соціально-психологічної підтримки Людмилі Опанасенко набір гри для використання в роботі психологів зі студентами, викладачами, співробітниками ЧНУ імені Петра Могили.
Дякуємо кожному за участь у важливих ініціативах!