Практична психологія у закладі вищої освіти на сучасному етапі: психологи ЧНУ імені Петра Могили долучилися до обговорення

22 квітня 2024 року тривала робота круглого столу «Практична психологія у закладі вищої освіти на сучасному етапі», організований Асоціацією психологів вищої школи України.

Метою Круглого столу став аналіз діяльності психологічних служб ЗВО протягом 2023-2024 року в умовах війни та координація подальшої роботи психологічних служб зі створення підтримуючого безпечного середовища та психологічного супроводу освітнього процесу в ЗВО.

Модераторами заходу виступили Людмила Колісник, кандидат психологічних наук, практичний психолог, старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету; заступник голови АПВШУ, член Ради правління НПА України та Марина Складановська, доктор філософії, доцент кафедри філософії, керівниця психологічної служби ІНН «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», член НПА України, член Правління АПВШУ.

Практичні психологи Кабінету долучилися до роботи Круглого столу.

Завідувачка Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Людмила Опанасенко виступила з доповіддю «Психологічна допомога у ЗВО: етичні ти екологічні аспекти».

Загалом в роботі круглого столу взяли участь представники психологічних служб більшості ЗВО України.