Про інформаційну сесію “Насильство – це злочин”

Тиждень психології в ЧНУ імені Петра Могили триває!

У сучасному світі, сповненому стресів та викликів, психологічні тренінги стають все більш актуальними та затребуваними.

Швидкий темп життя, постійний інформаційний шум, екологічні проблеми, соціальні негаразди – усе це негативно впливає на наше психічне здоров’я. Психологічні тренінги допомагають впоратися з тривогою, стресом, покращити настрій та підвищити загальну емоційну стійкість.

Тренінги з розвитку комунікативних навичок, емпатії, конфліктного менеджменту та інших соціально-емоційних компетенцій допомагають людям краще розуміти себе та інших, будувати здорові та міцні стосунки.

Психологічні тренінги – це не панацея, але вони можуть стати потужним інструментом для покращення якості життя.

23 квітня 2024 року відбулася інформаційна сесія для студентів і співробітників нашого університету «Насильство – це злочин», яку провели фахівчині Інтегрованого центру комплексної підтримки BRAVE&SAFE Тетяна Ємельянова та Юлія Смаровоз.

Дякуємо спікерам за цікаве донесення необхідної та корисної інформації.