Ментальне здоров’я молоді: у ЧНУ імені Петар Могили стартував тиждень психології

Психологічне здоров’я – це стан благополуччя, який дає можливість людині відчувати себе добре, жити повноцінним життям та реалізовувати свій потенціал.

Тиждень психології до Всеукраїнського дня психолога в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили успішно стартував!

У четвер, 18 квітня 2024 року, у ЧНУ відбувся захід «Ментальне здоров’я молоді».

Метою заходу є популяризація серед молоді відповідального ставлення до свого ментального здоров’я, покращення їхнього психоемоційного стану та опанування базовими навичками першої психологічної допомоги.

Модератором тренінгу виступила регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Миколаївській області Руслана Омелянчук.

Спікерами заходу стали заступник начальника Миколаївської районної військової адміністрації Раміль Агабеков, начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Арсен Гаспарян, а також завідувачка Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили Людмила Опанасенко.

У рамках заходу учасники взяли участь в обговоренні різних способів збереження / відновлення власного психоемоційного стану, долучилися до артактивності «Що є вашим джерелом сили?», інтерактивного івенту «Стежка ментального здоров’я» та тематичного опитування «Ментальне здоровʼя – це…».

Зауважимо, що троє студенток нашого університету були відзначені символічними презентами – картинами (для малювання по номерах) за свою активність під час зустрічі.