Про практику студентів-юристів третього курсу

Завершилась виробнича практика студентів третього курсу юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Студенти проходили практику на базі Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), юридичної клініки «Veritas» юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили та управління Національної поліції в Миколаївській області.

На початку практики студенти ознайомились із законодавчою базою, що регулює діяльність баз практики. Вони брали активну участь у вебінарах та семінарах, які проводили спеціалісти центру БВПД та клініки «Veritas».

Крім того, студенти пройшли навчання та отримали сертифікати з курсів на Платформі дистанційного навчання системи безоплатної правової допомоги.

Під час практики студенти розробили проєкти процесуальних документів (позови, постанови) та проаналізували судову практику Єврoпейського Суду з прав людини щодо справ, пов’язаних із домашнім насильством, та справ з невиплати заробітної плати.

Студенти опрацьовували Єдиний реєстр судових рішень щодо рішень по трудовому спору про притягнення працівника до матеріальної відповідальності та медичних злочинів.

Під час проходження практики в поліції, студенти мали змогу побачити наживо, як працює цей правоохоронний орган та відбуваються процесуальні дії.

Керівники практики підібрали різні завдання, спрямовані на збільшення рівня професійної компетентності студентів-юристів та зробили процес проходження практики максимально цікавим, пізнавальним і ефективним.

Дякуємо Миколаївському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юридичній клініці «Veritas» юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили та працівникам управління Національної поліції Миколаївської області за отриманий досвід, практичні уміння й навички в юридичній сфері. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!