Про ознайомчу практику студентів-юристів

Нещодавно завершилась ознайомча онлайнова практика для студентів другого та третього курсів юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Студенти проходили практику на двох базах, зокрема у відділенні Національної служби посередництва та примирення (НСПП) у Миколаївській області й у Юридичній клініці «Veritas» юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Перед початком був укладений договір про проведення практики. Протягом березня-квітня 2023 року відбулося чотири зустрічі з заступницею начальника відділення НСПП в Миколаївській області Світланою Загребайленко.

Під час проходження практики студенти в першу чергу ознайомились із законодавчою базою, що регулює діяльність баз практики. Брали активну участь у вебінарах, які проводили спеціалісти відділення НСПП та клініцисти, проходили навчання та отримали сертифікати з курсів на платформах дистанційного навчання.

Студенти мали нагоду працювати з офіційним сайтом НСПП, де отримали багато інформації щодо основних напрямків діяльності НСПП та досягнутих результатів; прикладів запобігання виникнення колективних трудових спорів; судової практики.

Також практиканти  розробляли процесуальні документи (накази, протоколи); працювали з кейсом щодо виникнення на підприємстві колективного трудового спору; пройшли опитування стосовно зручності, функціональності та якості сайту НСПП, в якому висловили свої думки і враження щодо особистого досвіду користування ним.

Усі завдання практики були цікавими та спрямованими на розвиток професійних умінь та навичок у студентів. Керівники зробили її проходження максимально ефективним, інформативним, пізнавальним та корисним.

Дякуємо відділенню НСПП у Миколаївській області за неоціненний досвід, багато отриманих знань та набутих навичок, які стануть в нагоді в майбутньому у професії юриста та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!