Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну - ЧНУ iм. Петра Могили

Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну

Студенти ЧДУ ім. Петра Могили економіст Андрій Станкевіч та комп’ютерник Олександр Федоров 17-20 травня брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика», що проходив на базі Сумського державного університету.

В олімпіаді брали участь понад 80 студентів з 32 ВНЗ України. Наші хлопці показали гарні результати. Андрій отримав диплом другого ступеня у категорії «С» (економічні спеціальності). Високі результати студентів не стали б можливими без серйозної підготовки до олімпіади, наполегливого навчання, професійної роботи викладачів кафедри прикладної та вищої математики та завзятості керівника команди доцента Воробйової Алли Іванівни. Нагадаємо, що хлопці були переможцями першого етапу цієї ж Олімпіади і за це отримали відзнаку імені професора В. М. Лейфури – відомого українського ученого-математика, визначного освітянина. Вітаємо юнаків! Бажаємо терпіння, наснаги і подальших перемог.

ab IMG_0561 (1)

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.