Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну - ЧНУ iм. Петра Могили

Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну

Студенти ЧДУ ім. Петра Могили економіст Андрій Станкевіч та комп’ютерник Олександр Федоров 17-20 травня брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика», що проходив на базі Сумського державного університету.

В олімпіаді брали участь понад 80 студентів з 32 ВНЗ України. Наші хлопці показали гарні результати. Андрій отримав диплом другого ступеня у категорії «С» (економічні спеціальності). Високі результати студентів не стали б можливими без серйозної підготовки до олімпіади, наполегливого навчання, професійної роботи викладачів кафедри прикладної та вищої математики та завзятості керівника команди доцента Воробйової Алли Іванівни. Нагадаємо, що хлопці були переможцями першого етапу цієї ж Олімпіади і за це отримали відзнаку імені професора В. М. Лейфури – відомого українського ученого-математика, визначного освітянина. Вітаємо юнаків! Бажаємо терпіння, наснаги і подальших перемог.

ab IMG_0561 (1)

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.