Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну - ЧНУ iм. Петра Могили

Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну

Студенти ЧДУ економіст Андрій Станкевіч та комп’ютерник Олександр Федоров  нарикінці травня взяли участь у ІІ етапі олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Хлопці показали гарні результати. Андрій отримав диплом другого ступеня у категорії С.

Нагадаємо, що хлопці були переможцями першого етапу цієї ж Олімпіади і за це отримали відзнаку імені професора В. М. Лейфури – відомого українського ученого-математика, визначного освітянина.

Вітаємо наших земляків! Бажаємо терпіння, наснаги і подальших перемог.

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.