Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну

Студенти ЧДУ економіст Андрій Станкевіч та комп’ютерник Олександр Федоров  нарикінці травня взяли участь у ІІ етапі олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Хлопці показали гарні результати. Андрій отримав диплом другого ступеня у категорії С.

Нагадаємо, що хлопці були переможцями першого етапу цієї ж Олімпіади і за це отримали відзнаку імені професора В. М. Лейфури – відомого українського ученого-математика, визначного освітянина.

Вітаємо наших земляків! Бажаємо терпіння, наснаги і подальших перемог.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77