Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну - ЧНУ iм. Петра Могили

Приборкувачі математичних завдань або як наші хлопці підкорювали Україну

Студенти ЧДУ економіст Андрій Станкевіч та комп’ютерник Олександр Федоров  нарикінці травня взяли участь у ІІ етапі олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Хлопці показали гарні результати. Андрій отримав диплом другого ступеня у категорії С.

Нагадаємо, що хлопці були переможцями першого етапу цієї ж Олімпіади і за це отримали відзнаку імені професора В. М. Лейфури – відомого українського ученого-математика, визначного освітянина.

Вітаємо наших земляків! Бажаємо терпіння, наснаги і подальших перемог.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.