Пісні, вірші та “Заповіт” іноземними мовами: Відбувся літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая»


11 березня 2021 року на факультеті філології ЧНУ імені Петра Могили  відбувся вже традиційний літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая», присвячений 207-й річниці з Дня народження Тараса Шевченка. Організатором заходу виступила кафедра української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили.

Обирали найкращих журі за низкою критеріїв: вміння декламації, артистизм, художнє оформлення виступу тощо. Цього року оцінювали конкурсантів керівник Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки Людмила Опанасенко, ведуча телевізійного каналу «UA:МИКОЛАЇВ» Олена Клепа та член Миколаївського товариства «Просвіта» (у минулому викладач кафедри української філології та міжкультурної комунікації) Інна Береза.

Серед цьогорічних конкурсантів шевченківських читань були студенти факультетів філології, економічних наук і студенти факультету фізичного виховання та спорту.

Загалом було представлено 7 виступів, в яких взяли участь 13 учасників.  Конкурсанти декламували вірші, співали пісні на тексти Кобзаря, а також виконували «Заповіт» різними мовами. Так, студенти-економісти виконали «Заповіт» болгарською мовою (викладач – Оксана Харчук), а студенти-філологи декламували вірш польською (викладач – Александра-Зофья Цибульська).

Перше місце посіла студентка 181 групи факультету фізичного виховання та спорту Альона Кузіна.

Друге місце – Марія Мирошник (146 група), третє  – Катерина Дорошенко (146 група).

Завдяки Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили усі учасники були відзначені солодкими призами. Окрім цього на заході представники кафедри української філології та міжкультурної комунікації вручили грамоти учасникам мистецького челенджу #лесяпоруч, який організовувала раніше з нагоди 150-річчя Лесі Українки в лютому.

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …