Під впливом карантину: які зміни у навчальному році, вступній кампанії та складанні основних іспитів


Карантин затягується на невизначений термін, проте випускні екзамени та вступ до вишу мають бути якимось чином проведені. На запитання з цих тем давала відповіді у форматі відеозвернення нова в.о. міністра освіти та науки України Любомира Мандзій.

Декілька важливих тез для випускників шкіл, студентів та викладачів:

  1. ЗНО не буде скасовано у 2020 році. Перенесені дати складання пробного ЗНО та основного. Якщо випускники повернуться на навчання в травні місяці, то пробне ЗНО відбудеться наприкінці травня. Якщо у червні – протягом червня. Пані Любомира зауважує, що провести ЗНО вони готові і в серпні, тоді за таких умов у середині вересня закінчиться увесь процес пов’язаний із ЗНО, а вступна кампанія закінчиться до жовтня місяця. Український центр оцінювання якості освіти готує відеоматеріали з ознайомленням процедури ЗНО. Вони стануть доступні вже в середині квітня.
  2. Закінчення навчального року для студентів вишів відбудеться як і було заплановано, окрім студентів-випускників. Сесії будуть проведено дистанційно згідно із затвердженим графіком. Обов’язкові лабораторні та аудиторні заняття та завдання, які неможливо провести дистанційно, будуть перенесені на наступний навчальний рік. Дистанційно не будуть проведені ЄДК іспит та атестації тих осіб, які здобувають ступень доктора.
  3. Всі викладачі гарантовано отримують середню заробітну плату на час карантину. На червень-липень відпустки буду ь доступні на 56 днів.
  4. Терміни проведення вступної кампанії будуть зміщені. Багато процесів вступної кампанії будуть проводитися дистанційно, аби зменшити скупчення людей. Над чим зараз працює МОН.
  5. Засновники закладів освіти можуть змінити терміни подачі документів до закладу відповідно до закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”.
  6. Проведення атестації педагогічних працівників згідно із наказом МОН буде проведено атестаційною комісією дистанційно, без обов’язкової присутності педагогів під час засідання.
  7. Жоден працівник на час карантину не може бути звільнений з ініціативи засновника закладу освіти.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …