Юліана Вікторівна Палагнюк


доктор наук з державного управління, доцент

Закінчила Миколаївський державний гуманітарний університет ім. Петра Могили,  2003 р. Спеціальність – політологія, кваліфікація – спеціаліст політології. Центральноєвропейський університет, Угорщина, 2004 р. Спеціальність – політологія, кваліфікація – магістр політології Доцент кафедри державної політики і менеджменту (Рішення ВАК від 25.01.2013р.)  Захистила докторську дисертацію  зі спеціальності  25.00.02 – механізми державного управління,  тема дисертації: «Механізми формування та реалізації державної євроінтеграційної політики України» (Рішення ВАК від 29.09.2015 р.).  Загальний стаж педагогічної роботи 8,5 років  у ЧДУ ім. Петра Могили.

Брала  участь:

– у науковому проекті Жана Моне за грантом Єврокомісії ЄС з євроінтеграції;

– у науково-дослідному українсько-норвезькому проекті з місцевого самоврядування;

– у розробці наукової теми МОН України з євроінтеграції (Впровадження європейської соціальної культури і освітянських стандартів в Україні);

– є членом редакційної колегії  іноземного наукового видання «Public Politics and Economic Development», яке включено до наукометричних баз;

– керівник наукової теми «Європейська інтеграція: впровадження європейських стандартів та принципів в Україні» ;

– член спеціалізованої Вченої ради із захисту кандидатських  дисертацій з політичних наук.

Викладає дисципліни: «Соціальні стандарти Європейського союзу» , «Соціальна робота в зарубіжних країнах»,  «Соціальна робота в громаді», «Технологія підготовки та проведення тренінгу» , «Організація діяльності соцслужб».

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2002 р. – нагороджена Почесною грамотою Миколаївської міської ради за перше місце в обласному конкурсі творчих робіт «Якби мером був я» Асоціації Міст України.

2002 р. – нагороджена Почесною Грамотою Асоціації Міст України за третє місце у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Якби мером був я» Асоціації Міст України.

2006 р. – отримала сертифікат про проходження навчання в Оксфордському університеті.

2007 р. – нагороджена Подякою Генерального Консульства Республіки Чехія в м. Катовіце (Польща) за участь у проекті «Найближчий сусід».

2009 р. – присуджено друге місце у категорії кандидатських робіт у ІІІ Всеукраїнському конкурсі імені Єжи Гєдройця.

2009 р. – нагороджена Почесною грамотою Міністерства науки та освіти України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери та з нагоди Дня науки.

2009 р. – нагороджена Подякою Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність.

2011 р. – нагороджена Грамотою Асоціації міст України за активну участь у реалізації українсько-норвезького проекту та високу педагогічну майстерність при проведенні занять з депутатами міських рад в містах Миколаївської області.

2013 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.

2015 р. – нагороджена дипломом Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради як переможець Миколаївського обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Вища освіта».

Закордонні стажування

2003-2004 рр. – навчання на магістерській програмі з політичних наук Центральноєвропейського університету (Угорщина).

2005 р. – навчалася в літній школі польської мови та культури у Жешувському університеті імені Королеви Ядвіги у м. Жешув (Польща).

2005–2006 рр. – наукове стажування в Оксфордському університеті (Великобританія).

2006–2007 рр. – наукове стажування у Сілезькому університеті (Польща).

2009 р. – навчалася в літній школі університету Саарланда, під час якої розробила курс «Медіа та демократія» та його викладала англійською мовою у рамках проекту «Демократія» DAAD (Німеччина).

2009, 2013 р. – стажування у Центральноєвропейському університеті (Угорщина).

2010 р. – стажування в Університеті Бухаресту (Румунія).

2011 р. – стажування у Тбіліському державному університеті імені Іване Джавахішвілі (Грузія).

2011 р. – стажування у Норвезькому інституті міських і регіональних досліджень та Асоціації міст і громад Норвегії (Норвегія).

2012 р. – навчалася у літній школі з європейської інтеграції «Європа у світі» в Університеті Інституту Лісабона (Португалія).

Коло наукових інтересів: державна євроінтеграційна політика України, європейська інтеграція, соціальні стандарти ЄС, мас-медіа та громадянське суспільство, публічне управління.

Контакти:

Email: yulianna_p@hotmail.com

Події та оголошення


листопада
27
Розклад підготовчих курсів

Розклад підготовчих курсів (субота) Розклад підготовчих курсів (будні)

жовтня
23
Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

  Шановні колеги! У рамках підтримки Руху відкритого доступу наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили пропонує Вам серію вебінарів від фахівців Scopus  та Web of Science, що відбудуться 23-25 жовтня 2018  Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, присвячений Руху Відкритого Доступу до …

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на другий семестр 2018-2019 навчального року в Університеті Кадісу, Іспанія

Студенти програми Erasmus + КА107 отримують стипендію для проходження навчання. Стипендія не покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном. Усі студенти, які бажають взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до міжнародного …