Юліана Вікторівна Палагнюк


 професор б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили,
завідувач кафедри програми Жана Моне ЧНУ імені Петра Могили,
доктор наук з державного управління, кандидат політичних наук, доцент

Палагнюк

Освіта та професійний шлях

У 2002 р. Юліана Вікторівна отримала диплом бакалавра МФ НА УКМА з відзнакою за спеціальністю «Політологія», а у 2003 р. – диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Політологія» МДГУ (ЧНУ) імені Петра Могили. У 2004 р. отримала диплом з відзнакою магістра політичних наук Центральноєвропейського університету (Угорщина), де навчалася за стипендією OSI. Під час навчання в аспірантурі МДГУ (ЧНУ) імені Петра Могили у 2005–2006 рр. проходила наукове стажування в Оксфордському університеті (Великобританія) за стипендією OSI/FCO Chevening, а у 2006–2007 рр. – у Сілезькому університеті (Республіка Польща) за стипендією Вішеградського фонду. Після захисту кандидатської дисертації у 2008 р. працювала на посаді доцента кафедри державної політики та менеджменту Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили. У 2011-2014 рр. навчалася в докторантурі ЧНУ імені Петра Могили. З 2015 р. працює на посаді доцента, а з вересня 2016 р. – професора б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки ЧНУ імені Петра Могили.

 

Захист дисертацій

2008 р. – достроковий захист кандидатської дисертації на тему «Політологічний аналіз медіа реформ у сучасній Україні та Республіці Польща» за спеціальністю 24.00.02 – політичні інститути та процеси в ЧНУ імені Петра Могили.

2015 р. – захист докторської дисертації на тему «Механізми формування та реалізації державної євроінтеграційної політики України» за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління в ЧНУ імені Петра Могили.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2002 р. – нагороджена Почесною грамотою Миколаївської міської ради за перше місце в обласному конкурсі творчих робіт «Якби мером був я» Асоціації Міст України.

2002 р. – нагороджена Почесною Грамотою Асоціації Міст України за третє місце у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Якби мером був я» Асоціації Міст України.

2006 р. – отримала сертифікат про проходження навчання в Оксфордському університеті.

2007 р. – нагороджена Подякою Генерального Консульства Республіки Чехія в м. Катовіце (Польща) за участь у проекті «Найближчий сусід».

2009 р. – присуджено друге місце у категорії кандидатських робіт у ІІІ Всеукраїнському конкурсі імені Єжи Гєдройця.

2009 р. – нагороджена Почесною грамотою Міністерства науки та освіти України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери та з нагоди Дня науки.

2009 р. – нагороджена Подякою Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність.

2011 р. – нагороджена Грамотою Асоціації міст України за активну участь у реалізації українсько-норвезького проекту та високу педагогічну майстерність при проведенні занять з депутатами міських рад в містах Миколаївської області.

2013 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.

2015 р. – нагороджена дипломом Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради як переможець Миколаївського обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Вища освіта».

 

Закордонні стажування

2003-2004 рр. – навчання на магістерській програмі з політичних наук Центральноєвропейського університету (Угорщина).

2005 р. – навчалася в літній школі польської мови та культури у Жешувському університеті імені Королеви Ядвіги у м. Жешув (Польща).

2005–2006 рр. – наукове стажування в Оксфордському університеті (Великобританія).

2006–2007 рр. – наукове стажування у Сілезькому університеті (Польща).

2009 р. – навчалася в літній школі університету Саарланда, під час якої розробила курс «Медіа та демократія» та його викладала англійською мовою у рамках проекту «Демократія» DAAD (Німеччина).

2009, 2013 р. – стажування у Центральноєвропейському університеті (Угорщина).

2010 р. – стажування в Університеті Бухаресту (Румунія).

2011 р. – стажування у Тбіліському державному університеті імені Іване Джавахішвілі (Грузія).

2011 р. – стажування у Норвезькому інституті міських і регіональних досліджень та Асоціації міст і громад Норвегії (Норвегія).

2012 р. – навчалася у літній школі з європейської інтеграції «Європа у світі» в Університеті Інституту Лісабона (Португалія).

 

Наукові інтереси: державна євроінтеграційна політика України, європейська інтеграція, соціальні стандарти ЄС, мас-медіа та громадянське суспільство, публічне управління.

 
Google Scholar

Електронна адреса: yulianna_p@hotmail.com

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …