Озерський Ігор Володимирович


доктор юридичних наук, професор, професор кафедри цивільного та
кримінального права і процесу юридичного
факультету ЧНУ імені Петра Могили,
академік Міжнародної кадрової академії,
академік Національної академії наук вищої освіти України

 

Освіта та професійний шлях

1997 році закінчив Національну академію внутрішніх справ (далі – НАВС) за спеціальністю «правознавство» та у 1998 році закінчив з відзнакою магістратуру права НАВС за спеціальністю “правознавство”;

2001 році закінчив ад’юнктуру НАВС, науковий ступінь – кандидат юридичних наук за спеціальністю – «юридична психологія» (кримінально-процесуальний напрям);

2003 році закінчив Харківський Фінансово-економічний інститут (далі – ХВЕІ) за спеціальністю – «бухгалтерський облік» та спец.курс «оподаткування» при ХВЕІ;

2004 році закінчив Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка за спеціальністю – «психологія», фах – практичний психолог;

2005 році закінчив докторантуру Міжнародного відкритого університету, науковий ступінь доктор наук у галузі права за спеціальністю – «право» (за напрямом: слідчо-прокурорська діяльність).

2011 році закінчив докторантуру НАВС, науковий ступінь доктор юридичних наук за спеціальністю – «юридична психологія» (за напрямом: прокуратура, суд).

2013 році пройшов стажування в США з тематики «Верховенство права» та цього року закінчив спеціалізований курс навчання в міжнародній школі медіа – права (м. Київ).

2015 році пройшов курс навчальної програми «Методика проведення професійної, соціальної і психологічної реабілітації людей з інвалідністю» (м. Вінниця).

2016 році пройшов курс навч. програми «Всебічна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей» (м. Львів).

2016 році пройшов курс навч. програми «Методика психологічної допомоги ВПО і техніки допомоги людині вийти з посттравматичного стресового розладу для врегулювання конфліктних ситуацій в місцевих громадах» (м. Ужгород).

2016 році пройшов науково-педагогічне стажування в Пан’європейському університеті на тему: «Інноваційні освітні технології: досвід Європейського Союзу та його впровадження в процес підготовки юристів» за фахом (Словацька Республіка, м. Братислава).

2017 році пройшов науково-педагогічне стажування в Люблінському науково-технологічному парку та Університеті Марії Кюрі-Склодовської університеті на тему: Юридична освіта майбутнього: перспективи та пріоритетні напрями наукових досліджень (Польща, м. Люблін).

2019 році пройшов науково-педагогічне стажування у Куявському університеті у Влоцлавеку на тему: “Юридична освіта як складова частина системи освіти в Україні та країн ЄС” (Польща, м. Влоцлавек).

2017 році (м. Острог) та 2018 році (м. Ірпінь) взято участь в якості судді у Національній Олімпіаді юридичних клінік із консультування клієнтів.

З вересня 2018 р. працює на посаді професора кафедри цивільного та кримінального права і процесу ЧНУ імені Петра Могили.

Фахова практика

Проведення спеціальних психологічних досліджень (надання висновків) у цивільному та кримінальному судочинстві в статусі спеціаліста – юридичного психолога.

 

Захист дисертацій

2004 р. – захист дисертації «Взаємодія слідчого з органом дізнання в системі МВС України (організаційно-правовий та психологічний аналіз)» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 19.00.06 – юридична психологія.

2005 р. – захист дисертації «Проблеми кримінально-процесуальної діяльності (на матеріалах органів внутрішніх справ та прокуратури)» на здобуття наукового ступеня доктора наук у галузі права за спеціальністю 081 – право.

2011 р. – захист дисертації «Правові та психологічні засади прокурорської діяльності» на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 19.00.06 – юридична психологія.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1994 р. – подякою Президента України;

1998 р. – нагрудним знаком Національної академії внутрішніх справ;

2007 р. – нагрудним знаком «Відмінник освіти України»;

2007 р. – обраний дійсним членом – академіком Міжнародної кадрової академії;

2008 р. – Орденом святих Кирила і Мефодія;

2008 р. – золотою медаллю «За заслуги в освіті»;

2008 р. – Орденом «За мужність та професіоналізм», першого ступеня;

2009 р. – класний чин «радник юстиції»;

2010 р. – медаллю міжнародної громадської організації;

2012 р. – почесне звання «Видатний юрист України»;

2013 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри кримінального права та правосуддя;

2017 та 2018 р. – подякою за внесок у розвиток правової освіти в Україні;

2017 р. – відзнакою Української асоціації прокурорів;

2019 р. – нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення;

2019 р. – присуджено вчене звання професора кафедри цивільного та кримінального права і процесу;

2019 р. – обраний дійсним членом – академіком Національної академії наук вищої освіти України;

2019 р. – медаллю «За успіхи в науково-педагогічній діяльності»;

2020 р. – медаллю «За самовіддане служіння науці».

 

Публікації та членство в організаціях, редколегіях

Опубліковано самостійно понад 300 наукових праць, серед яких: 8 монографій, 14 навчальних посібників, 4 практикуми, 2 курси лекцій, 2 лекції та 14 навчально-методичних посібників.

З 1997 року член союзу юристів України, з 2000 – член Міжнародної поліцейської організації, з 2006 – член Української асоціації прокурорів, а з 2008 – член Української асоціації психолінгвістів. Член редколегій фахових видань з юридичних наук. З грудня 2015 року експерт ОБСЄ з національного тестування випускників вишів України за спеціальністю «правознавство».

Науковий внесок: розробка та упровадження в Україні нової підгалузі юридичної та психологічної науки – «Психологія прокурорської діяльності» та низки унікальних бланків процесуальних документів у роботі юридичного психолога, експерта, спеціаліста-психолога.

Наукові інтереси: психологічне опосередкування права, філософія права, медіація у сфері права.

 

Контакти:
ozerskuy-i-v@ukr.net
(0512) 76-55-62

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …

липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …