Навчання у Школі юного гіда-перекладача ЧНУ імені Петра Могили успішно пройшла чергова група старшокласників

Навесні кожного навчального року викладачі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови залучають учнів старших класів до навчання у Школі юного гіда-перекладача.

У 2021 році з 7 лютого по 21 березня нові учасники школи також мали змогу ознайомитись із професією гіда-перекладача.  Під час проходження навчання старшокласники розширили словниковий запас із фахової лексики за такими темами:

• “Екскурсія містом”
  • “Екскурсія місцями бойової слави”
  • “Музей суднобудування та флоту”
  • “Миколаївський обласний художній музей імені Верещагіна”
  • “Миколаївський зоопарк”

Навчання проводилося англійською мовою, викладачі кафедри та студенти старших курсів, що навчаються за фахом «Переклад», надавали учням корисну інформацію, практичні завдання, а також залучали їх до участі у квестах та іграх.

Результатом навчання в школі стали власні проєкти – екскурсії англійською мовою рідним містом, під час яких учні спробували себе у якості гідів-перекладачів у реальних умовах. Після закінчення курсу слухачі отримали сертифікати участі, а найактивніші – заохочувальні призи.