Науковий Правовий Центр «Скіфія»

НАУКОВИЙ ПРАВОВИЙ ЦЕНТР «СКІФІЯ»

Керівник НПЦ «Скіфія» – доцент, кандидат юридичних наук Лісна Іванна Стефанівна.

Студентський керівник – Османова Мавілє, 251 гр.

До складу Наукового правового центру «Скіфія» входять студенти 1 та 2 курсу Юридичного факультету: Волченко Даріна, Климчук Анна, Гусєв Ілля, Кузіна Олександра, Катерина Марчук.

Центр має власну стіннівку, де публікуються основні заходи, звіти про ці заходи. До статей стіннівки додаються фотокартки з засідань та мандрівок гуртку.

Члени Наукового правового центру «Скіфія» досліджують сторінки української історії та права.

Завдання Наукового правового центру «Скіфія»:

• Забезпечення навчального процесу, спрямованого на оволодіння і поглиблення студентами історико-правових знань з історії України та зарубіжних країн.
  • Надання безпосередньої можливості студентам брати участь у засіданнях, обговорюваннях, дискусіях та круглих столах з історії.
  • Оволодіння знаннями, уміннями і навичками у роботі з історичними джерелами та вміння їх використовувати у доповідях, рефератах та дослідженнях.
  • Попередня ступенева праця над майбутніми курсовими та дипломними роботами.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).