Науковий Правовий Центр «Скіфія»

НАУКОВИЙ ПРАВОВИЙ ЦЕНТР «СКІФІЯ»

Керівник НПЦ «Скіфія» – доцент, кандидат юридичних наук Лісна Іванна Стефанівна.

Студентський керівник – Османова Мавілє, 251 гр.

До складу Наукового правового центру «Скіфія» входять студенти 1 та 2 курсу Юридичного факультету: Волченко Даріна, Климчук Анна, Гусєв Ілля, Кузіна Олександра, Катерина Марчук.

Центр має власну стіннівку, де публікуються основні заходи, звіти про ці заходи. До статей стіннівки додаються фотокартки з засідань та мандрівок гуртку.

Члени Наукового правового центру «Скіфія» досліджують сторінки української історії та права.

Завдання Наукового правового центру «Скіфія»:

• Забезпечення навчального процесу, спрямованого на оволодіння і поглиблення студентами історико-правових знань з історії України та зарубіжних країн.
  • Надання безпосередньої можливості студентам брати участь у засіданнях, обговорюваннях, дискусіях та круглих столах з історії.
  • Оволодіння знаннями, уміннями і навичками у роботі з історичними джерелами та вміння їх використовувати у доповідях, рефератах та дослідженнях.
  • Попередня ступенева праця над майбутніми курсовими та дипломними роботами.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).