Науковий історико-правовий гурток «Скіфія»

Керівник гуртка – доцент, кандидат юридичних наук Лісна Іванна Стефанівна.

Студентський керівник – Карабулут Рахмі, 151 гр.

До складу Наукового історико-правового гуртку «Скіфія» входять студенти 1 та 2 курсу юридичного факультету: Захаров Олександр, Козарецька Ольга, Левченко Яна, Мартинчук Крістіна, Османова Мавілє, Поліщук Євгенія, Прудка Руслана, Поляков Андрій, Сахарчук Анастасія, Христіна Ірина.

Гурток має власну стіннівку, де публікуються основні заходи, звіти про ці заходи. До статей стіннівки додаються фотокартки з засідань та мандрівок гуртку.

Члени Наукового історико-правового гуртку «Скіфія» досліджують сторінки української історії та права.

Завдання Наукового історико-правового гуртку «Скіфія»:

• Забезпечення навчального процесу, спрямованого на оволодіння і поглиблення студентами історико-правових знань з історії України та зарубіжних країн.
  • Надання безпосередньої можливості студентам брати участь у засіданнях, обговорюваннях, дискусіях та круглих столах з історії.
  • Оволодіння знаннями, уміннями і навичками у роботі з історичними джерелами та вміння їх використовувати у доповідях, рефератах та дослідженнях.
  • Попередня ступенева праця над майбутніми курсовими та дипломними роботами.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77