Наші таланти: Випускники кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ ім. Петра Могили


Минає 6 років навчання для студентів з технічним нахилом. Протягом навчання студенти вивчали дисципліни, пов’язані з принципами функціонування виробничих систем автоматизації, їхнім проектуванням та впровадженням з використанням сучасних комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Найбільш активні студенти брали участь у Всеукраїнській конференції «Могилянські читання» (м. Миколаєв, ЧНУ ім. Петра Могили), в інших містах та навчальних закладах, беруть участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, отримують патенти на винахід тощо.

Наразі Братановська Софія бере участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт (м. Харків) за темою «Автоматизована система контролю перевезень сипучої та рідкої сировини». Актуальність теми полягає у забезпеченні зменшення кількості зниклої сировини під час транспортування. Студентка запропонувала новий тип контейнера та розробила електронну схему на основі мікроконтролера, котра забезпечить передачу даних на центральній пункт контролю підприємства. Участь у конференціях та конкурсах – своєрідна апробація наукових розробок перед останнім етапом захисту магістерської роботи на ДЕК.

Сільвейстров Олексій, так само учасник у Всеукраїнських конференціях та конкурсах, наразі співпрацює з такими компаніями як ТОВ “Медмаркет Рітейл Груп”, PLANMECA(Фінляндія), Ajax (КНР), Diplomat (Словаччина), EKOM(Словаччина), EMS (Швейцарія), Bien Air (Швейцарія), Tecno Gaz (Італія). Основні ідеї студента в рамках магістерської роботи – удосконалити автоматизацію підготовки виробництва медичного обладнання в Словаччині.

Тофф Тетяна співпрацює у Новій Каховці з підприємством “ПАК ТЕХНОЛОДЖИ Україна”. Виробництво пакувальних виробів ще потребує ручної праці, але підприємство вже закуповує транспортери і вузли автоматизації. Наша студентка буде корисною з відповідною магістерською роботою.

Река Павло сам дав інтерв’ю щодо своїх занять:

«Привіт друзі. Мене звуть Павло Река, я інженер-проектувальник сонячних станцій. Збереження природних ресурсів та створення екологічно чистої енергії –  це мета мого життя. Звичайними сонячними панелями часто покривають майже весь дах, виходить дах над дахом.  Я замислився, чому б не інтегрувати сонячні панелі безпосередньо в покрівельні матеріали? Це зменшить вартість даху, спростить монтаж станції і одночасно дасть енергію! Отже, мій винахід – енергоефективна черепиця, яка виготовляється з пластикового сміття і сонячних осередків. Це просто, дешево і практично. У моїх планах –  створення підприємства повного циклу: виробництво та монтаж «сонячних дахів», адже це сучасна, енергоефективна і прибуткова технологія. Кожен бажаючий може внести свій вклад і допомогти нашій боротьбі за чисту планету. Давайте змінимо цей світ разом!»

Сподіваємось, що отримані у стінах ЧНУ ім. Петра Могили знання знадобляться нашим випускникам у подальших розробках своїх ідей, а також допоможуть створити ще більше нових та корисних винаходів. Бажаємо усім студентам натхнення та успіхів!

Інформацію надав кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри автоматизації та коп’ютерно-інтегрованих технологій Микола Сідєлєв.

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …