Наші таланти: Випускники кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ ім. Петра Могили

Минає 6 років навчання для студентів з технічним нахилом. Протягом навчання студенти вивчали дисципліни, пов’язані з принципами функціонування виробничих систем автоматизації, їхнім проектуванням та впровадженням з використанням сучасних комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Найбільш активні студенти брали участь у Всеукраїнській конференції «Могилянські читання» (м. Миколаєв, ЧНУ ім. Петра Могили), в інших містах та навчальних закладах, беруть участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, отримують патенти на винахід тощо.

Наразі Братановська Софія бере участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт (м. Харків) за темою «Автоматизована система контролю перевезень сипучої та рідкої сировини». Актуальність теми полягає у забезпеченні зменшення кількості зниклої сировини під час транспортування. Студентка запропонувала новий тип контейнера та розробила електронну схему на основі мікроконтролера, котра забезпечить передачу даних на центральній пункт контролю підприємства. Участь у конференціях та конкурсах – своєрідна апробація наукових розробок перед останнім етапом захисту магістерської роботи на ДЕК.

Сільвейстров Олексій, так само учасник у Всеукраїнських конференціях та конкурсах, наразі співпрацює з такими компаніями як ТОВ “Медмаркет Рітейл Груп”, PLANMECA(Фінляндія), Ajax (КНР), Diplomat (Словаччина), EKOM(Словаччина), EMS (Швейцарія), Bien Air (Швейцарія), Tecno Gaz (Італія). Основні ідеї студента в рамках магістерської роботи – удосконалити автоматизацію підготовки виробництва медичного обладнання в Словаччині.

Тофф Тетяна співпрацює у Новій Каховці з підприємством “ПАК ТЕХНОЛОДЖИ Україна”. Виробництво пакувальних виробів ще потребує ручної праці, але підприємство вже закуповує транспортери і вузли автоматизації. Наша студентка буде корисною з відповідною магістерською роботою.

Река Павло сам дав інтерв’ю щодо своїх занять:

«Привіт друзі. Мене звуть Павло Река, я інженер-проектувальник сонячних станцій. Збереження природних ресурсів та створення екологічно чистої енергії –  це мета мого життя. Звичайними сонячними панелями часто покривають майже весь дах, виходить дах над дахом.  Я замислився, чому б не інтегрувати сонячні панелі безпосередньо в покрівельні матеріали? Це зменшить вартість даху, спростить монтаж станції і одночасно дасть енергію! Отже, мій винахід – енергоефективна черепиця, яка виготовляється з пластикового сміття і сонячних осередків. Це просто, дешево і практично. У моїх планах –  створення підприємства повного циклу: виробництво та монтаж «сонячних дахів», адже це сучасна, енергоефективна і прибуткова технологія. Кожен бажаючий може внести свій вклад і допомогти нашій боротьбі за чисту планету. Давайте змінимо цей світ разом!»

Сподіваємось, що отримані у стінах ЧНУ ім. Петра Могили знання знадобляться нашим випускникам у подальших розробках своїх ідей, а також допоможуть створити ще більше нових та корисних винаходів. Бажаємо усім студентам натхнення та успіхів!

Інформацію надав кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри автоматизації та коп’ютерно-інтегрованих технологій Микола Сідєлєв.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.