На базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили відбулася конференція «Тенденції розвитку сімейної психології в умовах війни та невизначеності: виклики, рішення, перспективи»

24 червня 2022 року відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції розвитку сімейної психології в умовах війни та невизначеності: виклики, рішення, перспективи», яка проходила в межах XVI Міжнародної наукової конференції «Ольвійський форум-2022: Стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».

Тематичні напрямки роботи конференції:

• актуальні проблеми сімейної психології в умовах війни та невизначеності;
  • психологічна допомога членам сімей з травматичним досвідом;
  • психологічні технології роботи сімейного психолога з кризовими станами клієнтів;
  • професійний розвиток сімейного психолога: фокус змін, зумовлений війною.

Організаторами конференції є ЧНУ імені Петра Могили, ГО «Асоціація психологів вищої школи України», ГО «Асоціація професійного розвитку психологів та психотерапевтів в Україні.

У конференції взяли участь науковці та практики з різних куточків України. До заходу долучилися викладачі та студенти наступних ЗВО:

• Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв);
  • Військово-медичного інституту (м. Варшава);
  • Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України (м. Київ);
  • Національного університету «Києво-Могилянська академія (м. Київ);
  • Національного університету харчових технологій (м. Київ);
  • Національної академії внутрішніх справ (м. Київ);
  • Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ);
  • Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (м. Київ);
  • Сумського державного університету (м. Суми);
  • Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського (м. Тернопіль);
  • Державного університету «Житомирська політехніка» (м. Житомир);
  • Волинського національного університету ім. Лесі Українки (м. Луцьк);
  • Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (м. Кременчук);
  • Херсонського державного університету (м. Херсон);
  • Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (м. Миколаїв);
  • Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв);
  • Миколаївського національного аграрного університету (м. Миколаїв);
  • Вищого навчального приватного закладу «Дніпровський гуманітарний ніверситет» (м. Дніпро).