Муніципальний консультант Представництва Фонду ООН провів онлайн тренінг для студентів юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

Муніципальний консультант Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні з питань гендерно зумовленого насильства у м.Харкові Сергій Велигодський провів для студентів, які вивчають дисципліну «Кримінологія» (викладач д.ю.н., доцент Блага А. Б.), онлайн тренінг «Запобігання домаганням у громадських місцях».

Чи знали ви, що 78% усіх жінок зазнавали домагань у громадських місцях, і лише кожній четвертій з них хтось прийшов на допомогу?

При цьому 86% людей, які ставали свідками таких домагань, просто не знали, як слід діяти в такій ситуації.

З онлайн тренінгу студенти дізналися про методику «5Д»:

• дій на відволікання;
  • звернись за допомогою до оточуючих;
  • документуй;
  • втручайся, якщо ситуація виходить з-під контролю;
  • допоможи постраждалій особі згодом.⠀

Тепер учасниці та учасники тренінгу вміють ідентифікувати домагання, а також знають які прості перевірені тактики протидії таким домаганням існують.

фото 1.png