МОН України підготувало реформу оплати праці освітян


Чинна система оплати праці вихователів, учителів, майстрів та викладачів породжує нерівність, тому МОН розробило реформу оплати праці. Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки, під час зустрічі у ЗОШ I-III ступенів у селі Сосонка Вінницької області 13 червня повідомила, що Міністерство вже підготувало необхідні документи.

Оскільки чинна система оплати праці у деяких випадках є не справедливою, МОН вирішило, що необхідно відходити від єдиної тарифної сітки: заробітну платню не лише підвищать загалом, але й зрівняють великі дисбаланси. Таким чином, вихователі не будуть отримувати менше грошей, ніж вчителі, адже їхня робота не простіша, а молоді спеціалісти не будуть отримувати мінімальну платню лише через брак досвіду, якщо виконує майже такі ж обов’язки.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман готовий підтримати освіту та реформу оплати праці. Оскільки реформа має йти разом із бюджетом країни, впровадження змін мають розглянути в парламенті. Лілія Гриневич додала, що реформа потребує додаткових 25 млрд гривень лише для підвищення на наступний рік. У перспективі до 2023 року мінімальна зарплата педагога ставитиме 4 прожиткові мінімуми. Крім того, це охопить усіх освітян, починаючи з 9 тарифного розряду.

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).