Міжнародні студентські організації, що допоможуть самореалізуватись


Студентські організації – це чудова база для саморозвитку будь-якого студента, що допоможе розкрити лідерський та професійний потенціал. Наразі молодь України може стати членом багатьох міжнародних об’єднань. Саме про них розповімо докладніше.

Найбільшою молодіжною організацією в Україні є AIESEC (Association internationale des étudiants en sciences économiques et commerciales (Міжнародна асоціація студентів, що вивчають економіку та комерційні науки), однак зараз розшифрування акроніму не використовується, адже будь-який студент може стати членом.  Вона керується лише молоддю від 18 до 29 років. Головною метою є розкриття та розвиток лідерського та професійного потенціалу для позитивного вкладу у суспільство за допомогою соціально-значущих проєктів. Займається міжнародними програмами стажувань та супутньою діяльністю, що забезпечує практичну освіту.

Члени AIESEC офіційно залучаються до діяльності організації, а потім беруть відповідальність у певній сфері. Далі студент обирає лідерську позицію чи роботу закордоном, або обидва варіанти відразу. Останній етап залучення до об’єднання – використання отриманих навичок та контактів для позитивного внеску у суспільство. В Україні представництва організації працюють у 12 містах.

Ще однією міжнародною студентською організацією є Європейська Асоціація Студентів Права (ELSA (European Law Students’ Association)) – найбільша у світі організації, яка об’єднує студентів-правників та молодих юристів, в тому числі в Україні. ELSA налічує більш ніж 50 000 студентів права та молодих правників у 300 університетах у 43 країнах Європи. В Україні діє в 9 містах. ELSA надає ідеальну базу для розвитку навичок, здобуття нових знань і спілкування зі студентами права та юристами з усієї Європи.

Філософія ELSA: справедливий світ, в якому шанується людська гідність та культурна самобутність. Розвиток юридичної освіти, сприяння взаєморозумінню та соціальній відповідальності. Надання можливостей вивчати інші культури й правові системи в дусі діалогу та наукової співпраці. Спрямування студентів права та молодих юристів на міжнародну співпрацю та професійну кваліфікованість. Заохочення діяти на благо суспільства.

Ще одним корисним об’єднанням для студентів України є IAESTE (International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) – Міжнародна організація з обміну студентів для проходження виробничої практики за кордоном. Товариство співпрацює з ЮНЕСКО. Головною метою є підготовка студентів та сприяння організації їхнього практичного навчання на виробництвах, у провідних фірмах та університетах.  За час своєї діяльності IAESTE забезпечила місцями стажування понад 500 тисяч студентів.

І нарешті Асоціація генеральних штатів Європи (Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe, AEGEE) або  Європейський студентський форум, також є однією з найбільших молодіжних організацій Європи.

Усі проєкти та заходи AEGEE здійснюються волонтерськими зусиллями її членів. Головною метою є об’єднання молодих європейців через взаємодію, спілкування, вільний обмін думками. Завдяки цьому студенти і молодь різних національностей можуть стати громадянами Європи, адже культурні, історичні та інші відмінності всередині Європи лише сприяють більш ефективній та творчій взаємодії. AEGEE мають на меті сприяти об’єднанню Європи, боротися зі стереотипами; створенню відкритого толерантного суспільства сьогодні та в майбутньому; сприяти поширенню і підтримці демократії, прав людини, толерантності, міжкультурної співпраці, мобільності та європейських стандартів в освіті.

 

Події та оголошення


листопада
26
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
22
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
28
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!