Майбутні комп’ютерники підрахували скільки коштуватиме побудувати новий енергоблок.

23 вересня Південно-Український енергокомплекс відвідали студенти та викладачі факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету ім.Петра Могили (м.Миколаїв). Екскурсію організовано з метою підвищення інформованості населення про діяльність підприємства.

В рамках заходу гості відвідали пристанційний майданчик Південно-Української АЕС, повномасштабний тренажер блочного щита управління енергоблоку, оглядовий майданчик Ташлицької ГАЕС і інформаційний центр атомної станції. Тут інженер групи зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю ОРОіСМІ ВП ЮУАЕС Олександр Пелюх познайомив майбутніх комп’ютерників і їх викладачів з історією підприємства, з діяльністю його трьох складових АЕС, ГЕС і ГАЕС, принципом роботи атомного реактора. Миколаївські гості цікавилися можливістю працевлаштування в підрозділи енергокомплексу, вирахували його рентабельність з моменту пуску першого енергоблоку, економічну складову тарифу на електроенергію, а також порахували вартість і вигоду від будівництва нового блоку. На всі свої запитання вони отримали вичерпні відповіді.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.