Майбутні комп’ютерники підрахували скільки коштуватиме побудувати новий енергоблок.

23 вересня Південно-Український енергокомплекс відвідали студенти та викладачі факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету ім.Петра Могили (м.Миколаїв). Екскурсію організовано з метою підвищення інформованості населення про діяльність підприємства.

В рамках заходу гості відвідали пристанційний майданчик Південно-Української АЕС, повномасштабний тренажер блочного щита управління енергоблоку, оглядовий майданчик Ташлицької ГАЕС і інформаційний центр атомної станції. Тут інженер групи зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю ОРОіСМІ ВП ЮУАЕС Олександр Пелюх познайомив майбутніх комп’ютерників і їх викладачів з історією підприємства, з діяльністю його трьох складових АЕС, ГЕС і ГАЕС, принципом роботи атомного реактора. Миколаївські гості цікавилися можливістю працевлаштування в підрозділи енергокомплексу, вирахували його рентабельність з моменту пуску першого енергоблоку, економічну складову тарифу на електроенергію, а також порахували вартість і вигоду від будівництва нового блоку. На всі свої запитання вони отримали вичерпні відповіді.