Дінара Анатоліївна Локтіонова


старший викладач кафедри соціології,
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат політичних наук

Локтіонова Д.А.

Освіта та професійний шлях

У 2007 р. Дінара Анатоліївна з відзнакою закінчила Одеський національний університет імені І.І.Мечникова за спеціальністю «Політологія». У тому ж році вступила до аспірантури при кафедрі політології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського. Протягом 2013-2014 рр. брала участь у науково-практичних семінарах Вищої школи соціології при Інституті соціології НАН України. У лютому 2014 р. брала участь у програмі з підвищення кваліфікації для викладачів з курсу «Business Communication and Public Speaking» на базі факультету суспільних наук при Університеті імені Карла у Празі (Charles University in Prague).

На кафедрі соціології викладає дисципліну «Методологія та методи соціологічних досліджень». Керує написанням курсових, кваліфікаційних, дипломних та магістерських робіт, науково-дослідною роботою студентів. Автор 15 наукових праць, з них 13 – у фахових виданнях з політичних наук та соціології, дві зарубіжні публікації, а також доповіді і тези на всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях.

 

Захист дисертації

2013 р. – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 23.00.02 – політичні інститути та процеси на тему: «Електоральна поведінка громадян Південного регіону України в контексті виборчих систем».

 

Наукові інтереси: електоральна соціологія, соціологія політики, візуальна соціологія, якісні методи в соціології.

 
Google Scholar
 
Електронна адреса: dinara.loktionova@gmail.com

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …