Людмила Василівна Козлова


 викладач кафедри  публічного управління та адміністрування
Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат наук з державного управління, доцент

Козлова

Освіта та професійний шлях

У 1996-2001 роках Козлова Людмила Василівна навчалася на факультеті української філології за спеціальністю «Українська мова і література та англійська мова і зарубіжна література» Миколаївського державного педагогічного університету та отримала диплом з відзнакою.

Трудовий шлях пов’язаний зі ЗМІ та державною службою. З 2001 року Козлова Л.В. працювала на посадах редактора, завідуючої відділом суспільно-політичного життя Миколаївської районної газети «Маяк», головного спеціаліста відділу по роботі із ЗМІ виконкому Миколаївської міської ради.

У 2003-2005 роках навчалася на магістратурі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ НАДУ). Тема магістерського дослідження «Механізми реалізації політики європейської інтеграції в Україні». У 2005-2008 роках навчалася в аспірантурі ОРІДУ НАДУ.

З 2010 року працює викладачем кафедри ЧНУ ім. Петра Могили. З 2011 по 2013 роки була відповідальним секретарем фахового журналу з державного управління «Наукові записки Чорноморського державного університету ім. Петра Могили. Серія: Державне управління».

У 2012-2015 роках навчалася в докторантурі Інституту проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України, м.Київ (науковий консультант – доктор соц. наук, професор Сурмін Ю.П.). Є автором понад 30 наукових робіт, співавтором 2 навчальних посібників та колективної монографії.

У липні 2015 року стала переможцем конкурсу на кращий аналітичний текст про реформи в Україні, який проводився Інститутом досліджень країн Східної Європи при Історичному факультеті Познанського університету ім. Адама Міцкевича (м.Познань, Республіка Польща). У листопаді 2015 року пройшла курс навчання з медіа, де отримала сертифікат, виданий Академією української преси.

У 2017 році в контексті підвищення кваліфікації взяла участь в семінарі-тренінгу з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини «Розвиток громадянських компетентностей державних службовців» як частини проекту освітньої українсько-швейцарської платформи «DOCCU» на базі Національного агентства з питань державної служби (жовтень – грудень 2017 року) і отримала сертифікат тренера з ОДГ/ОПЛ.

Модулі та дисципліни: Вступ до спеціальності, менеджмент в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Захист дисертацій

2010 рік – захист дисертації на тему: «Механізм формування державної політики у сфері захисту національних товаровиробників в Україні (в контексті вступу до СОТ)» на здобуття ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління, в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

Коло наукових інтересів: європейська інтеграція України, муніципальне управління, менеджмент в органах державної влади та місцевого самоврядування, реформи в сфері публічного простору України.

Контакти:
Електронна пошта: Lyudmyla.Kozlova@chmnu.edu.ua
Телефон: (0512) 76-71-90

 

 

Події та оголошення


грудня
14
Церемонія нагородження переможців конкурсу “Ліга кращих”

1-10 грудня тривало голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області в рамках конкурсу «Ліга кращих». Уже завтра, 14 грудня, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Ліга кращих», яку організовує кафедра соціальної роботи, управління й педагогіки. Розклад …

грудня
18
Гра Гюнтера Хорна «Тюрма»

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у грі Гюнтера Хорна «Тюрма». Ця гра виробляє навички комунікації, а також, як будь-яка гра, де є місце конкуренції, суперництва, азарту, може допомогти у вираженні своєї індивідуальності й …

грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …