Людмила Василівна Козлова


 викладач кафедри  публічного управління та адміністрування
Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат наук з державного управління, доцент

Козлова

Освіта та професійний шлях

У 1996-2001 роках Козлова Людмила Василівна навчалася на факультеті української філології за спеціальністю «Українська мова і література та англійська мова і зарубіжна література» Миколаївського державного педагогічного університету та отримала диплом з відзнакою.

Трудовий шлях пов’язаний зі ЗМІ та державною службою. З 2001 року Козлова Л.В. працювала на посадах редактора, завідуючої відділом суспільно-політичного життя Миколаївської районної газети «Маяк», головного спеціаліста відділу по роботі із ЗМІ виконкому Миколаївської міської ради.

У 2003-2005 роках навчалася на магістратурі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ НАДУ). Тема магістерського дослідження «Механізми реалізації політики європейської інтеграції в Україні». У 2005-2008 роках навчалася в аспірантурі ОРІДУ НАДУ.

З 2010 року працює викладачем кафедри ЧНУ ім. Петра Могили. З 2011 по 2013 роки була відповідальним секретарем фахового журналу з державного управління «Наукові записки Чорноморського державного університету ім. Петра Могили. Серія: Державне управління».

У 2012-2015 роках навчалася в докторантурі Інституту проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України, м.Київ (науковий консультант – доктор соц. наук, професор Сурмін Ю.П.). Є автором понад 30 наукових робіт, співавтором 2 навчальних посібників та колективної монографії.

У липні 2015 року стала переможцем конкурсу на кращий аналітичний текст про реформи в Україні, який проводився Інститутом досліджень країн Східної Європи при Історичному факультеті Познанського університету ім. Адама Міцкевича (м.Познань, Республіка Польща). У листопаді 2015 року пройшла курс навчання з медіа, де отримала сертифікат, виданий Академією української преси.

У 2017 році в контексті підвищення кваліфікації взяла участь в семінарі-тренінгу з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини «Розвиток громадянських компетентностей державних службовців» як частини проекту освітньої українсько-швейцарської платформи «DOCCU» на базі Національного агентства з питань державної служби (жовтень – грудень 2017 року) і отримала сертифікат тренера з ОДГ/ОПЛ.

Модулі та дисципліни: Вступ до спеціальності, менеджмент в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Захист дисертацій

2010 рік – захист дисертації на тему: «Механізм формування державної політики у сфері захисту національних товаровиробників в Україні (в контексті вступу до СОТ)» на здобуття ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління, в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

Коло наукових інтересів: європейська інтеграція України, муніципальне управління, менеджмент в органах державної влади та місцевого самоврядування, реформи в сфері публічного простору України.

Контакти:
Електронна пошта: Lyudmyla.Kozlova@chmnu.edu.ua
Телефон: (0512) 76-71-90

 

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …