Людмила Василівна Козлова


 викладач кафедри  публічного управління та адміністрування

Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили,

кандидат наук з державного управління, доцент

Козлова

Освіта та професійний шлях

У 2012-2015 рр. – докторантка Національної академії державного управління при Президентові України (м.Київ), тема, над якою працює зараз: «Управління соціальною інфраструктурою міста». Є членом спілки журналістів України, державним службовцем 12 рангу, а також міжнародним експертом з питань реформ та проблем управління містом на громадських засадах в Інституті Сходознавства (Університет ім. Адама Міцкевича, м.Познань). Працює тренером з медіаграмотності, (сертифікат Академії української преси отримала в листопаді 2015 р.).

 

Захист дисертації

2010 р. – захист дисертації на тему: «Механізм формування державної політики у сфері захисту національних товаровиробників України» (ОРІДУ НАДУ при Президентові України) за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.

 

Наукові інтереси: управління сучасним містом, реформи місцевого самоврядування в Українів контексті євроінтеграції, урбанізація, міжнародна діяльність міст, брендінг міста, концепція Smart-city в Україні, іноземна мова в діяльності державного службовця, управління людськими ресурсами та ін.

 

Google Scholar

Телефон: (0512) 76-71-90

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …