Конкурс послідовного перекладу в ЧНУ імені Петра Могили


26 лютого в Інституті філології ЧНУ імені Петра Могили відбувся конкурс послідовного перекладу. Конкурс проводять щороку вже протягом 7 років. Організатором виступила в.о. старшого викладача кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Юлія Чернова, яка колись почала проводити цей конкурс разом зі своєю колегою Ольгою Науменко.

«Цей конкурс старожил. Ми намагаємося заохочувати студентів до участі та призами, і емоційною підтримкою. І мене дуже тішить, що вони все ще готові випробовувати свої знання у сфері послідовного перекладу», – зазначає Юлія Чернова.

Організаторка розповідає, що для перекладу беруть коротеньке і не дуже складне аудіо, і поетапно студенти-учасники перекладають речення чи логічну фразу. Іноді є можливо прослухати два рази, якщо це досить об’ємний, змістовний, нелегкий компонент тексту. Послідовний переклад містить психологічний компонент, напругу, а подібні заходи – можливість для студентів потренуватися і бути готовими до такої діяльності в майбутньому.

Цього року в конкурсі взяли участь студенти 4-го курсу спеціальності «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська мова)». Переможці отримають грамоти учасників та канцелярське приладдя. Також запрошують усіх охочих до участі наступного року.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут