Конкурс послідовного перекладу в ЧНУ імені Петра Могили

26 лютого в Інституті філології ЧНУ імені Петра Могили відбувся конкурс послідовного перекладу. Конкурс проводять щороку вже протягом 7 років. Організатором виступила в.о. старшого викладача кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Юлія Чернова, яка колись почала проводити цей конкурс разом зі своєю колегою Ольгою Науменко.

«Цей конкурс старожил. Ми намагаємося заохочувати студентів до участі та призами, і емоційною підтримкою. І мене дуже тішить, що вони все ще готові випробовувати свої знання у сфері послідовного перекладу», – зазначає Юлія Чернова.

Організаторка розповідає, що для перекладу беруть коротеньке і не дуже складне аудіо, і поетапно студенти-учасники перекладають речення чи логічну фразу. Іноді є можливо прослухати два рази, якщо це досить об’ємний, змістовний, нелегкий компонент тексту. Послідовний переклад містить психологічний компонент, напругу, а подібні заходи – можливість для студентів потренуватися і бути готовими до такої діяльності в майбутньому.

Цього року в конкурсі взяли участь студенти 4-го курсу спеціальності «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська мова)». Переможці отримають грамоти учасників та канцелярське приладдя. Також запрошують усіх охочих до участі наступного року.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).