Кафедра економіки підприємства

!Фото кафедри

Кафедра економіки підприємства була створена у 2006 році. Очолив кафедру заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор Горлачук Валерій Васильович. У 2012 році кафедра була реорганізована у кафедру економіки підприємства та землеустрою, а у січні 2016 року поділена на кафедри економіки підприємства та управління земельними ресурсами. Завідувачем кафедри став доктор економічних наук, професор Кузьменко Олександр Борисович, який очолює кафедру донині.

У 2007 році відкрито напрям підготовки 6.030504 «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр», а в 2012 р. − спеціальність 7.03050401 «Економіка підприємства» (за видами економічної діяльності) за рівнем «Спеціаліст», у 2014 році був ліцензований  освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр».

З 2016 року згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2016 року «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» і донині кафедра економіки підприємства здійснює підготовку бакалаврів і магістрів у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 073 «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».

Зараз на кафедрі працюють 5 штатних викладачів, зокрема, доктор економічних наук, професор − Кузьменко О.Б., 3 кандидати економічних наук, доценти – Семенчук І.М., заступник завідувача кафедри – Міцкевич Н.В., доцент – Кузьменко Б.П., викладач-аспірант – Лопатін А.

Кафедра має широку базу практики, де студенти спеціальності отримують практичну підготовку та мають змогу потрапити у кадровий резерв: ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан»», ТОВ СП «Нібулон», ПП «Ділова спілка», ТОВ «Чиста вода», СК «Провідна», ДП «Зоря-Машпроект», ТОВ «Сандора», ТОВ «Велам», банківські установи, аудиторські фірми тощо.

Випускники спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» можуть реалізувати себе в різних сферах економічної діяльності та обіймати такі посади:

• у сфері підприємництва: керівник підприємства за видами економічної діяльності, організації з надання послуг (консалтингової, страхової, рекламної тощо); керівник агентства: страхового, нерухомості, рекламного тощо; керівник підприємства сфери послуг; директор підприємства у сфері охорони здоров’я, освіти, культури;
  • у сфері торгівлі; керівник торговельної фірми; керівник магазину; комерсант; менеджер у роздрібній і оптовій торгівлі;
  • у сфері біржової діяльності: фахівець з біржової торгівлі, брокер, дилер; фахівець з біржових операцій; аукціоніст (ліцитатор); торговельний брокер (маклер).

Спеціальність акредитована за рівнями «бакалавр» і «магістр» освітньої програми «Економіка та управління підприємства.

Контактна інформація:

Кафедра розташована: 10-й корпус, кімн. 10-316
Телефон: (0512) 76-92-77

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Посада

Кузьменко Олександр Борисович доктор економічних наук, професор завідувач

oleksandr.kuzmenko@chmnu.edu.ua

Google Scholar

Кузьменко Борис Петрович кандидат економічних наук, доцент доцент borys.kuzmenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-92-77

Семенчук Ірина Миколаївна кандидат економічних наук,доцент доцент irina.semenchuk@ chmnu.edu.ua

Міцкевич Неоніла Василівна кандидат економічних наук, доцент доцент

neonila.mitskevych@chmnu.edu.ua

Лопатін Артем аспірант

Тел.: (0512) 76-92-77

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.