Інтерактивна інклюзивна сторінка ‌


Центр активно сприяє соціалізації та поширенню вищої освіти серед молоді з інвалідністю, співпрацюючи з державними установами та громадськими організаціями, які безпосередньо взаємодіють з цією соціальною категорією. Сьогодні в університеті навчається 50 студентів з особливими освітніми потребами. Інклюзивний напрямок діяльності Центру спрямований на забезпечення гідних умов навчання для студентів з особливими освітніми потребами в інтегрованому освітньому середовищі, на посилення особистісних ресурсних можливостей молоді з інвалідністю.

З метою активізації особистісного потенціалу студентської молоді з інвалідністю в університеті Центром та Відділом міжнародних зв’язків було організовано семінар-практикум для студентів і кураторів-дорадників «Нові умови участі у програмах академічної мобільності. Еразмус+». Спікерами виступили психолог-консультант Л. Г. Захарова та начальник відділу міжнародних зв’язків А. М. Іовчева.

Проведення семінару-практикуму «Нові умови участі у програмах академічної мобільності. Еразмус+»

У роботі з молоддю з інвалідністю співробітниками центру особлива увага приділяється питанням соціальної, психологічної та професійної адаптації. Для роботи зі студентами використовується сучасний психологічний інструментарій та інтерактивне обладнання.

На початку лютого 2022 року проведено семінар-практикум “Нові умови участі у програмах академічної мобільності. Еразмус+“. На ньому була надана інформація щодо змін в програмі академічної мобільності Еразмус+ на 2022-2027 рр., у якій велику частину фінансування Європейський Союз виділяє на студентів з інвалідністю, а також на інклюзивне навчання.