Індивідуальні та групові консультації


Співробітники Кабінету надають безкоштовні індивідуальні та групові онлайн/офлайн консультації усім учасникам освітнього процесу, які звертаються за таким видом психологічної допомоги. Консультаційні послуги надаються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Для отримання психологічної допомоги Вам необхідно скористатися зручним способом, а саме:

  • безпосередньо звернутися до фахівців-психологів (10 корпус – ауд. 10-103 або 4 корпус – ауд. 4-107);
  • записатися на консультацію за допомогою телефону: (0512) 76-71-80, (0512) 76-92-84;
  • заповнити реєстраційну googlе-форму і працівник Кабінету зв’яжеться з Вами найближчим часом

На базі Кабінету також функціонують групи психологічної підтримки. Їхнє основне завдання – створення простору для щирого спілкування, обміну переживаннями, почуттями, обговорення подій минулого, сьогодення та планів на майбутнє.

Наразі функціонують дві групи психологічної підтримки.

Для усіх охочих студентів. Ведуча: Деркач А.В. (Група психологічної підтримки)

Для студентів з інвалідністю. Ведуча: Захарова Л.Г. (Реєстрація для участі у Групі підтримки та спілкування для студентів з інвалідністю)

При переживанні студентами та співробітниками університету складних життєвих ситуацій і труднощів, пов’язаних із війною, освітнім процесом, міжособистісною взаємодією тощо, часто виникає необхідність у психологічній допомозі фахівців-консультантів.

Співробітники Кабінету надають безкоштовні індивідуальні та групові онлайн / офлайн консультації усім учасникам освітнього процесу, які звертаються за даним видом психологічної допомоги. Важливо зауважити, що в умовах війни та дистанційного навчання потреба у психологічному консультуванні набула особливої актуальності та значущості.