Доцент факультету філології виступила керівником відділення обласної конференції МАН

23 січня 2021 року відбулася сьома обласна щорічна науково-практична конференція відділення літературознавства, мовознавства, фольклористики та мистецтвознавства Миколаївського територіального відділення МАН України. Конференція проходила в онлайн-форматі, керівником виступила доцент кафедри української філології та міжкультурної комунікації факультеті філології ЧНУ ім. Петра Могили Владлена Руссова.

Ця конференція була присвячена 150-й річниці з дня народження Лесі Українки. Студенти другого курсу факультету філології ЧНУ імені Петра Могили Катерина Письменна та Костянтин Грішутін теж взяли участь у конференції. За участь у заході вони отримали грамоти та можливість оприлюднити свої надбання у збірнику «Тези доповідей та творчі роботи учасників обласної учнівської науково-практичної конференції відділень мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України “Творчість Лесі Українки і сучасність”».

Наукових керівників з кафедри української філології та міжкультурної комунікації нашого університету – доктора філологічних наук, професора Ірину Даниленко та кандидата філологічних наук, доцента Владлену Руссову – теж було відзначено подяками.