Для студентів ЧНУ ім. Петра Могили провели кінотренінг у режимі онлайн


Один раз на місяць, з жовтня по квітень, Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили організовує для студентів кінотренінг.

Зазвичай кінотренінги присвячують актуальним соціально-психологічним питанням або якомусь святу, типу Гелловіну чи Дню закоханих.

Корисність таких тренінгів, на яких відбувається спільний перегляд кінострічок, полягає у кількох моментах. По-перше, створюється комфортна атмосфера для вільного висловлювання, обміну думками, продуктивної взаємодії, у якій психолог виступає в ролі модератора.
По-друге, за спільного перегляду є можливість різностороннього бачення та аналізу ситуації, пошуку кількох варіантів розв’язання проблеми, обговорення переваг та ризиків кожного з варіантів.
Завдяки кінотренінгу, студенти мають можливість у безпечній для себе атмосфері вирішувати низку особистісних проблем, якщо вони зображаються у фільмі. По-третє, в учасників кінотренінгів розвивається соціальний та емоційний інтелект, завдяки соціально організованій інтерактивній взаємодії. А також це чудова можливість для невимушеного спілкування та зняття психоемоційної напруги.

фото 1.jpg

 

11 листопада 2020 року  відбувся черговий кінотренінг. Проходив він у режимі «онлайн» та був присвячений буденним ситуаціям, які відбуваються у житті; відповідальності, яку люди не завжди хочуть брати та самостійно нести; швидкій плинності часу і тому, як саме і на що витрачається цей час. Під цю тематику викладачка, психологиня-консультантка, тренерка ННЦ соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили Анна Деркач, яка проводила кінотренінг, підібрала для перегляду декілька короткометражних фільмів: «Джуліан», «Посміховисько», «Фотографія», «Правильна відповідь», «Життя єдине» (мультфільм).

фото 2.png

 

Після перегляду короткометражок відразу відбувалося їхнє обговорення. Кінотренінги сьогодні – це величезна можливість під час карантину безпечно поспілкуватися один з одним, емоційно зняти напругу, обговорити питання, що хвилюють, а головне – це живе спілкування, якого зараз так не вистачає студентам.
Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили слідкувати за оголошеннями про дати наступних кінотренінгів від ННЦ соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню університету та долучатися до них!